Zaujala ho rtěnka, růžové nehty úplně neoslnily. Stylista slavných kompletně rozebral outfit rapperky Sharloty

Rapperka Sharlota
Rapperka Sharlota
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2021

Na párty známého pánského časopisu dorazila celá řada krásných žen, které zaujaly líčením, oblečením i doplňky. Mezi ty, které rozhodně nebylo možné přehlédnout, se zařadila rapperka Sharlota (25). Do hledáčku se dostala stylistovi slavných tváří, který se zaměřil i na nejmenší detaily jejího outfitu. "Víc by se mi líbily zavřené lodičky, než páskové boty," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček (49) s tím, že v tomto případě nejde o kritiku, ale o variantu.

Mladá rapperka si na tradiční večírek, který proběhl v pražské Aureole v budově City Tower, oblékla dlouhou rudou róbu a byla oblečena zřejmě nejelegantněji ze všech hostů. Sharlota si je dobře vědoma svých předností a tak ukázala potetované tělo a rozparek nechal nahlédnout na štíhlou nohu.

"Na Playboy párty, proč ne. Outfit je rafinovaně odhalený, odhalené rameno, noha, vysoký rozparek. Na nějakou vyloženě společenskou akci by byly příliš odhalené," zdůraznil k outfitu hudební interpretky oblíbené především mezi mladšími generacemi pro ŽivotvČesku.cz odborník přes módu.

Dále pak zpěvačce stylista vytkl jen drobnosti. "Líbí se mi doplnění rtěnky, která s šaty téměř ladí, o to víc si myslím, že růžové nehty k tomu úplně nejdou, to je ale drobný detail. Kovový pásek s kabelkou mi k tomu nevadí, ale víc by se mi líbily zavřené lodičky, než páskové boty," doplnil své hodnocení outfitu Sharloty pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček s tím, že celkově je vše v rámci mezí a k žádnému významnému přešlapu nedošlo.

O Sharlotě se traduje, že je žena s citem pro módu a většinou je sama sobě stylistkou. "Co se týká stylingu, ten já si dělám odmalička v podstatě sama. Móda mě zajímá a veškeré outfity a kostýmy si vymýšlím já. To se týká i líčení, 90 procent líčení si dělám sama," řekla nedávno krásná a hudebně nadaná umělkyně pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.