Zázračně omládla a s přehledem zapadla mezi mnohem mladší kolegyně. Ivana Chýlková vypadá před startem StarDance božsky

Ivana Chýlková
Ivana Chýlková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2023

Za pár dní oslaví 60. narozeniny. Herečka Ivana Chýlková ale zdaleka nevypadá na to, že by pomalu vstupovala do seniorského věku. Na tiskové konferenci nové řady taneční soutěže StarDance vypadala skutečně nádherně a směle svým půvabem konkurovala mnohem mladším kolegyním. Zdá se, že poctivé taneční tréninky během léta nesou ovoce a manželka moderátora Jana Krause je v parádní formě. O tom, jak si udržuje postavu, promluvila sympatická blondýnka pro ŽivotvČesku.cz již před časem.

Letošní řada StarDance bude nabitá oblíbenými hvězdami, mezi které patří kromě Ivany Chýlkové například i moderátorka Iva Kubelková či frontman kapely Kryštof Richard Krajčo. Známé tváře a jejich taneční protějšky se sešly na tiskové konferenci v Křižíkově pavilonu, kde svým mladistvým vzhledem doslova šokovala právě herečka Ivana Chýlková.

Na „tiskovku“ zvolila jedna z nejvýraznějších českých hereček tmavě modrou třpytivou róbu se spadlými rameny, kterou doplňovala bledě modrá manikúra a ležérně navlněné vlasy. Životní partnerka Jana Krause rozdávala úsměvy a doslova zářila na dálku. Lze soudit, že pohyb ve formě tance Ivaně Chýlkové svědčí.

O tom, jaký má vztah k pohybu, promluvila před časem pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, co stojí za tím, že si celý život udržuje štíhlou postavu. "Nevím, jestli se dá říct, že se udržuji ve formě, ale udržuji si příjemný život," uvedla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že sport miluje od dětství, ale samotné běhání ji nikdy nebavilo.

"V žádném případě neběhám, to nesnáším od dětství. Maximálně jsem schopná doběhnout autobus, i když radši počkám na další. Miluju ale pilates a jógu, které se snažím praktikovat kdykoliv, když mám čas. Což znamená někdy denně a někdy to časově nedám dohromady třeba i přes měsíc," popsala herečka, jež prý miluje smažený sýr a zmrzlinu.

"Od dětství moc nemusím sladké, ale vanilková zmrzlina z Opočna je jednoznačný letní vítěz, tu si dám moc ráda a vřele doporučuji. Kdykoliv si také dopřeju smažený sýr, když na něj mám opravdu chuť. Ale není to nějak extrémně často," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz, jak zní jedno zásadní pravidlo, které jí pomáhá udržovat se v kondici - tedy znát míru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.