Zbil mě kvůli svatební reality show, Štěpánka promluvila o žárlivosti a rozchodu s přítelem

Štěpánka Hadenová v televizní show
Štěpánka Hadenová v televizní show
Foto: Se svolení TV Nova

Rázná Štěpánka Hadenová, která se proslavila tetováním a otevřeným jednáním, pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak probíhal její rozchod s přítelem, když mu oznámila, že se chystá vystupovat ve svatební reality show. "Moc žárlil, zakazoval mi i chodit do práce. Skončilo to tak, že mi dal přes pusu," prozradila Štěpánka Hadenová pro ŽivotvČesku.cz.

Televizní diváci je považovali za nejsympatičtější pár svatební reality show. Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk diváky upoutali tím, že nebyli arogantní, nehráli si na něco, co nejsou a nenutili se do romantických gest pro kamery. Byli prostě »normální« a diváci nejsledovanější české komerční televize to ocenili.

Štěpánka v rozhovoru pro ŽivotČesku.cz uvedla, že rozchod proběhl klidně, že oba časem zjistili, že mají jinou povahu. Pavel je klidnější, Štěpánka je hodně akční a každý den se snaží žít na plno. "Páju mám moc ráda jako člověka, je to moc hodný člověk, je to srdcař, ale já vedle sebe potřebuji akčního člověka," uvedla televizní nevěsta pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jak by měl vypadat ideální muž.

"Vysněný muž by určitě měl mít něco v hlavě, měl by mít smysl pro humor, měl by být akční a měl by dobře vypadat a mít charisma. Můj vysněný chlap vypadá asi jako herec Jason Statham. Velmi se mi líbí, když mi chlap vyká, to mě opravdu hodně rajcuje. Nemám ráda, když je chlap »odrzlý«, tady v tom mám ráda starou školu, takže mě zaujme, když je chlap gentleman, když umí otevřít dveře u auta, prostě ocením romantická gesta a vybrané chování," popsala potetovaná kráska, která také přiznala, že nesnáší, když muž přehnaně žárlí.

"Bývalý přítel mi zakazoval všechno, dokonce mi zakazoval i můj instagramový profil. Můj bývalý hrozně moc žárlil a nebylo to vůbec dobré. Celé jeho žárlení a vztah skončil, když jsme šla do televize, to prostě neunesl. Byli jsme spolu 5 let a moje účinkování v televizi byla pro něj poslední kapka. Ono to bylo už fakt moc, on mi zakazoval i chodit do práce, bylo to »psycho« a skočilo to tak, že mi dal přes pusu. Televizi jsem si prosadila a byl konec. Jsem ráda za to, jak to skončilo, v životě mě to posunulo dál. Největší pecka byla, že když sem byla v reality show, že mi psal, že se ještě sejdeme, jenže pak si na naše výročí vzal nějakou »zubatou klisnu«," zavzpomínala žena, která pracuje jako specialistku finančních služeb.

V současné době si užívá života a nebála se přiznat, že přítele má v současné době hlavně do postele. Na děti a rodinný život je prý ještě plno času. "Přítele teď mám i nemám. Prostě si užíváme hlavně ty nejhezčí věci v posteli," přiznala bez okolků a dodala, co ji u mužů vždy odradí.

"Nelíbí se mi, když má chlap ošklivý zuby a ošklivé ruce. Prostě nesnáším, když přijde a má špínu za nehty. První, kam se vždy dívám, jsou ruce a zuby. I když třeba chlap není moc pěkný, ale má hezký úsměv, tak mu to hrozně moc přidá. A také mě na první dobrou odradí, když je hloupý, to prostě nejde," dodala Štěpánka Hadenová pro ŽivotvČesku.cz.

Po rozchodu každá žena přehodnotí svůj život a buď se trápí, nebo zkrásní a začne žít na p...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.