Reklama:

Zbývá mi zhubnout už jen 13 kilogramů, říká Tomáš Magnusek. Vedle Jiřího Lábuse a Martina Dejdara se ztrácel před očima

(zleva) Jiří Lábus, Tomáš Magnusek, Martin Dejdar
(zleva) Jiří Lábus, Tomáš Magnusek, Martin Dejdar
Foto: Nextfoto
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2021

Režisér a herec Tomáš Magnusek (37) se po dlouhé době ukázal ve společnosti, kde předvedl svoji postavu. Díky dietě se mu podařilo zhubnout už skoro polovinu své původní váhy a přestože si nedávno naší redakci postěžoval, že šest kilo přibral, v dietě pokračuje dál. "Ještě se mi to nepodařilo zhubnout všechno, ale pracuji na tom. Štve mě to, ale to půjde, cítím se dobře," řekl pro ŽivotvČesku.cz Tomáš Magnusek.

Reklama:

Díky hubnutí se začal Tomáš Magnusek cítit lépe, ale nebylo tomu tak vždy. Dříve váha režisérovi ukazovala vysoká čísla a trpěl obezitou. Nakonec mu přebytečné kilogramy začaly vadit a pustil se proti nim do boje. Šest kilogramů, které během léta nabral, se snaží zhubnout dietou a také pravidelným režimem.

Reklama:

"Koupil jsem si nový telefon a chytré hodinky. To je naprosto skvělá věc, kterou doporučuji každému, kdo chce mít nějaký pravidelný režim. Já totiž potřebuji mít nad sebou bič a tohle mi dost pomáhá. Vůbec toho nelituji, naopak jsem z toho opravdu nadšený. Mám tam nastavený limit na každý den a denně musím spálit 1770 kalorií, 12 hodin stát na nohou a ujít minimálně deset tisíc kroků. Když se mi to podaří splnit, cítím se pak opravdu dobře," prozradil Tomáš Magnusek pro ŽivotvČesku.cz.

Motivací k dalšímu boji s kilogramy je pro Tomáše Magnuska pozvánka do talk show. "Podařilo se mi sice zhubnout už 77 kilo, ale ještě to není cíl. Chci se dostat na polovinu své původní váhy, takže ke konečnému výsledku mi chybí dostat dolů ještě 13 kilogramů. Teď se snažím na sobě pracovat co nejvíc, protože jdu za čtrnáct dnů do jedné talk show, která se vysílá i v televizi a já chci dobře vypadat," prozradil své plány pro ŽivotvČesku.cz oblíbený režisér a herec.

Kromě hubnutí se hvězda filmu Bastardi soustředí i na natáčení. "Mám dokončený film Stáří není pro sraby a připravuji čtvrtý díl Bastardů. Momentálně jezdím po republice s filmem Shoky a Morthy, který není mým režisérským dílem, ale hraji v něm jednu z rolí, takže jsem pořád někde," dodal Tomáš Magnusek pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: