Zdeněk Godla kvůli taneční soutěži prochází proměnou. 110 kilogramů už nevážím, říká

Herec Zdeněk Godla
Herec Zdeněk Godla
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 6. 2021

Herec Zdeněk Godla (45) je účastníkem nadcházející řady slavné taneční show. Po vítězství zcela netouží, stačí mu zejména, že se zbaví nadváhy. Jeho cílem je shodit 20 kilogramů. "Vážil jsem 110 kilogramů, to už teď nemám, chtěl bych se dostat na devadesát," řekl pro ŽivotvČesku.cz s tím, že zhruba 5 kilogramů má dole.

Do soutěže se mu moc nechtělo, ale přemluvila ho manželka Jana, která je jeho osudovou ženou. "Manželka mě do toho hnala, abych shodil pár kilogramů, tak mám alespoň nějaký cíl. Už jsem začal, mám víc pohybu, takže chodím teď na procházky. Pokud jde o soutěž, tak tento měsíc začneme točit nějaké medailonky a podobně, takže se snažím shazovat kilogramy, abych pak na samotnou soutěž byl lehčí" prozradil pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla, jak to v současnosti má s hubnutím, které si dal jako cíl.

Zdeněk Godla změnil stravování a věří, že váha půjde čím dál rychleji dolů. "Zase to tolik nepřeháním, ale upravil jsem jídelníček a věřím, že se mi podaří na těch 90 kilogramů dostat. Říkali, že tancováním shodím, tak uvidíme," dodal pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla, který se zviditelnil rolí Franty ve fenomenálním seriálu Most!.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.