Zdeněk Godla si mne ruce. Po konci Ordinace dostal novou práci. Je na tom lépe než Jan Čenský

Herec Zdeněk Godla
Herec Zdeněk Godla
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 4. 2021

Zpráva o tom, že po dlouhých patnácti letech míří do konce slavný seriál z lékařského prostředí, zasáhl poměrně velké množství jeho fanoušků, ale i samotné herce. Jedna seriálová etapa se pomalu blíží do finále a pro Zdeňka Godlu (45), který ztvárňuje postavu Ludvíka, bratra Boba Švarce, něco nového začíná. Z konce seriálu si starosti nedělá. "Naštěstí jsem dostal dvě nabídky, takže mám doma dva scénáře," řekl pro ŽivotvČesku.cz herec.

Před více než patnácti lety padla první klapka a seriál si prakticky okamžitě televizní diváci zamilovali. Jenže vše má svůj konec a televizní divák si bude seriál z lékařského prostředí pamatovat jen v tom nejlepším světle.

"Končí to nějak v červnu a dostal jsem dvě nabídky na film. Měl bych točit na Slovensku, takže se těším. K tomu mám nějaké svoje brigády, takže bych na tom neměl být tak špatně," řekl pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla, který je na tom paradoxně lépe než kolega Jan Čenský (59). Ten v současnosti o jistou nabídku nezavadil.

"Něco bych měl mít, ale až někdy v červnu. Nicméně je to všechno na vodě, konkrétně zatím nic nevím. Jsem v očekávání, je to nanic. Zatím ještě neklesám na mysli a těším se na lepší časy. Doufám, že něco vyjde," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz nestárnoucí herec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.