Ze 110 na 90 kilogramů. Šéfkuchař Radek Kašpárek prozradil recept, který mu pomáhá v hubnutí

Šéfkuchař Radek Kašpárek
Šéfkuchař Radek Kašpárek
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 1. 2021

Šéfkuchař Radek Kašpárek (39) mění ve svém životě, co se dá. Nejenže se za pár měsíců dočká vytouženého chlapečka, jeho manželka Andrea je v 5. měsíci těhotenství, ale na váze dokázal od posledního dílu kulinářské show zhubnout okolo 13 kilogramů. "Teď ve shazování kilogramů pokračuji. Cíl mám dostat se na 90 kilogramů a zkouším nový recept na hubnutí," prozradil pro ŽivotvČesku.cz michelinský šéfkuchař.

Radek Kašpárek začátkem loňského roku vážil 110 kilogramů a televizní diváci viděli, že nekompromisní porotce ze soutěže o amatérském vaření má pár kilogramů nadváhy, které navíc umocnila skutečnost, že televizní kamera přidává na objemu. Jenže Radek změnil zcela životosprávu a pustil se do shazování nadbytečných kilogramů.

"První, co jsem změnil, tak že jsem přestal pít alkohol. A od té doby to držím. Takže váha šla poměrně rychle dolů. Pak jsem změnil stravu a pomalinku šla váha dolů. Pravdou je, že jsem se nějak výrazně neomezoval. Teď jsem si dal cíl, že to dotáhnu na 90 kilogramů. Takže mi ještě okolo 7 až 10 kilogramů chybí, mění se to. Novinkou v hubnutí, kterou zkouším, je, že se stravuji 8 hodin, tedy od 12:00 do 20:00 a pak už nic. Tedy 8 hodin se normálně stravuji a 16 hodin má tělo prostor na trávení a regeneraci. Ovšem není to recept na hubnutí, který bych lidem doporučoval, je to čistě moje osobní chuť zkusit něco nového, každý je jiný a každému sedí něco jiného," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek, na co vsadil pro to, aby se dostal na svou cílenou váhu.

Radek prodělal na konci listopadu loňského roku operaci v oblasti bederní páteře. Dnes už se cítí opět ve skvělé formě. "Odhodil jsem berle a cítím se opravdu dobře. Bolesti jsou pryč, ale pořád musím rehabilitovat," dodal pro ŽivotvČesku.cz Radek, který se těší na prvního společného potomka s krásnou manželkou Andreou. Pro syna vybrali jméno Sebastian.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.