Ze 110 na 90 kilogramů. Šéfkuchař Radek Kašpárek prozradil recept, který mu pomáhá v hubnutí

Šéfkuchař Radek Kašpárek
Šéfkuchař Radek Kašpárek
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 1. 2021

Šéfkuchař Radek Kašpárek (39) mění ve svém životě, co se dá. Nejenže se za pár měsíců dočká vytouženého chlapečka, jeho manželka Andrea je v 5. měsíci těhotenství, ale na váze dokázal od posledního dílu kulinářské show zhubnout okolo 13 kilogramů. "Teď ve shazování kilogramů pokračuji. Cíl mám dostat se na 90 kilogramů a zkouším nový recept na hubnutí," prozradil pro ŽivotvČesku.cz michelinský šéfkuchař.

Radek Kašpárek začátkem loňského roku vážil 110 kilogramů a televizní diváci viděli, že nekompromisní porotce ze soutěže o amatérském vaření má pár kilogramů nadváhy, které navíc umocnila skutečnost, že televizní kamera přidává na objemu. Jenže Radek změnil zcela životosprávu a pustil se do shazování nadbytečných kilogramů.

"První, co jsem změnil, tak že jsem přestal pít alkohol. A od té doby to držím. Takže váha šla poměrně rychle dolů. Pak jsem změnil stravu a pomalinku šla váha dolů. Pravdou je, že jsem se nějak výrazně neomezoval. Teď jsem si dal cíl, že to dotáhnu na 90 kilogramů. Takže mi ještě okolo 7 až 10 kilogramů chybí, mění se to. Novinkou v hubnutí, kterou zkouším, je, že se stravuji 8 hodin, tedy od 12:00 do 20:00 a pak už nic. Tedy 8 hodin se normálně stravuji a 16 hodin má tělo prostor na trávení a regeneraci. Ovšem není to recept na hubnutí, který bych lidem doporučoval, je to čistě moje osobní chuť zkusit něco nového, každý je jiný a každému sedí něco jiného," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek, na co vsadil pro to, aby se dostal na svou cílenou váhu.

Radek prodělal na konci listopadu loňského roku operaci v oblasti bederní páteře. Dnes už se cítí opět ve skvělé formě. "Odhodil jsem berle a cítím se opravdu dobře. Bolesti jsou pryč, ale pořád musím rehabilitovat," dodal pro ŽivotvČesku.cz Radek, který se těší na prvního společného potomka s krásnou manželkou Andreou. Pro syna vybrali jméno Sebastian.

Podařilo se mu dramaticky zhubnout přes 70 kilogramů, ale nyní ho trápí zdravotní problémy...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu