Že mu je 54 let? Slavný DJ David Guetta svlékl tričko a pochlubil se namakaným tělem

David Guetta
David Guetta
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2022

Francouzský DJ a zpěvák David Guetta (54) má na kontě celou řadu diskotékových i rozhlasových hitů. Pochopitelně si tak může dovolit i luxusní dovolenou na lodi na Ibize, kde momentálně také žije. Tam překvapil nikoliv svými hudebními schopnostmi, ale vypracovaným tělem. Jak přiznal pro magazín Cultr, přestože nyní žije klidně, na svém těle evidentně pracuje.

Play Hard, Hey Mama, Sexy Bitch či Titanium. Toto je jen malý úryvek z velkého výčtu hitů Davida Guetty, který se jako DJ dovedl prosadit tak, že s ním svého času chtěla spolupracovat každá velká hudební hvězda. Aktuálně si od hudby dává menší pauzu, pracovat zcela nepřestal, ale světová turné neorganizuje.

David Guetta aktuálně žije na španělské Ibize. Tam si s přáteli také naplánoval dovolenou na lodi na otevřeném moři. Při té příležitosti se svlékl do plavek a ukázal, že je ve věku 54 let až v překvapivě dobré kondici. Takové svaly, jakými se může pochlubit on, by mu mohly závidět i mladší ročníky.

Pro oblíbeného DJ se životní styl změnil hodně právě v momentě, kdy se odstěhoval na Ibizu. Tato část Španělska je proslulá večírky, ty ale David Guetta nenavštěvuje a užívá si klidného života. Možná i díky tomu, že nyní nikam nespěchá, má čas se věnovat své fyzické kondici.

"Poprvé za 20 let žiju normálním životem. Ani nechodím ven do studia, mám doma vlastní. Ráno se nasnídám, vidím svou rodinu, nemusím si hlídat spánkový režim kvůli neustálému létání. Pořád vytvářím hudbu a díky klidu, který mám, jsem kreativnější než kdy jindy. Došlo mi, jak jsem byl unavený, předtím jsem na to asi byl jen zvyklý, proto jsem to neviděl," řekl David Guetta magazínu Cultr.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.