Reklama:

Zemanova pohodička na člunu. Dvě hodiny řádil na rybníku bez jediné vlny

Miloš Zeman
Miloš Zeman
Foto: ŽivotvČesku
Se svolením Jiřího Ovčáčka
Jiří Ovčáček | Redaktor a komentátor
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2024

Bouře světa sem nedoléhá. Penzista, exprezident a zanedlouho osmdesátník Miloš Zeman se tradičně uchýlil počátkem července na milovanou Vysočinu. Samozřejmě nesměla chybět plavba na člunu po rybníku v Novém Veselí. Oproti loňsku nestála v plánu na pohodičku na vodě nepřízeň počasí, rybník byl jako sklo. Nejlepším svědkem Zemanova blaha jsou fotografie, které přináší portál ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Snímky z Vysočiny jsou více než výmluvné. Miloš Zeman si na nich doslova lebedí na známém nafukovacím člunu a vypadá to, že pražské politické starosti jsou na míle daleko.

Reklama:

Však není divu, exprezidentovi letos vyšlo počasí. Na rybníku v Novém Veselí, kde má Miloš Zeman chalupu, je slunečno, na hladině se proto nerýsuje žádná zlovolná vlnka.

Podle informací portálu ŽivotvČesku.cz se politický bard plavil v nafukovacím člunu asi dvě hodiny a pak se vydal vozem na návštěvu přátel.

V loňském roce byl Miloš Zeman na Vysočině poprvé už jako bývalá hlava státu, ale počasí nepřálo a vlny na rybníku hatily plány. Letošek je tedy pro Miloše Zemana příznivější, což se projevuje i na úsměvu politika, jehož názory nenechávají nikoho lhostejným.

Miloš Zeman je aktivní i po odchodu z Pražského hradu. V pražských Dejvicích úřaduje jednou týdně v pronajaté pracovně, navštěvuje ale čím dál častěji i politické a společenské akce, jako například nedávno recepci na maďarském velvyslanectví.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: