Zemřel člen skupiny Maxim Turbulenc. Smutná zpráva zdrtila Dádu Patrasovou

Daniel Vali / Felix Slováček a Dáda Patrasová
Daniel Vali / Felix Slováček a Dáda Patrasová
Foto: Profimedia / foto 2.: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 4. 2024

Fanoušky kapely Maxim Turbulenc zasáhla tragická zpráva o smrti jednoho člena z populárního uskupení. Daniel Vali podle informací CNN Prima News zemřel náhle v 53 letech - pravděpodobně mu selhalo srdce. Oblíbený bavič údajně zemřel uprostřed zábavy se svými přáteli. Pro ŽivotvČesku.cz poskytl první reakci na smutnou událost hudebník Felix Slováček, který zpěváky oblíbené kapely znal z dětských vystoupení, když se na jevišti střídali s Felixovou manželkou Dádou Patrasovou. "Je to hrozné, já i Dáda jsme zdrceni, byl to mladý život," se smutným hlasem řekl slavný saxofonista.

Daniel Vali byl jedním ze zakládajících členů velmi populární kapely Maxim Turbulenc. Dvojnásobný otec zemřel podle informací CNN Prima News velmi náhle, když zrovna vyprávěl vtipy svým přátelům. Kolega z kapely Tomáš Báča alias Timi serveru poskytl detailnější informace o úmrtí jednoho ze členů oblíbeného uskupení.

"Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu věřit tomu, co se stalo," řekl. Příčinou smrti Daniela Valiho byl zřejmě infarkt. Podle svědků, kteří s ním trávili poslední chvíle jeho života, údajně najednou změnil barvu v obličeji a spadl na zem.

Šokující zpráva zasáhla i známého hudebníka Felixe Slováčka, který kapelu Maxim Turbulenc zná z dob, kdy doprovázel svou ženu Dádu Patrasovou na vystoupení pro děti. "Je to obrovská škoda mladého života. Dělali hezkou tvorbu pro děti, moc mě to mrzí. Mě i Dádu to zasáhlo," uvedl pro ŽivotvČesku.cz slavný saxofonista. Daniel Vali po sobě kromě bohaté hudební tvorby zanechal dvě děti - Daniela a Patricii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.