Reklama:

Zemřel herec Jerry Stiller, otec známého komika Bena Stillera

Oblíbený herec zemřel.
Oblíbený herec zemřel.
Foto: archiv
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 5. 2020

Smutná zpráva v pondělí zasáhla filmový svět. Americký herec Jerry Stiller je po smrti, zemřel ve věku 92 let. Oznámil to jeho syn Ben Stiller, který je známým komikem. Stiller starší tvořil hereckou dvojici se svou manželkou Anne, jež zemřela v roce 2015.

Reklama:

"S velkou lítostí musím oznámit, že můj otec Jerry Stiller zemřel přirozenou smrtí. Byl skvělým tátou i dědou a po 62 let nanejvýš oddaným manželem Anne. Budeme ho velmi postrádat," informoval o smutné zprávě Ben Stiller na Twitteru.

Jerry Stiller se narodil v newyorském Brooklynu, oba rodiče ale byli rakousko-ruského původu s židovskými kořeny. Hrát začal už v 50. letech minulého století.

Na vrcholu v šedesátých letech

V šedesátých a sedmdesátých letech byl na vrcholu, v komediální dvojici s manželkou Anne je diváci zbožňovali. Naposledy si zahrál ve druhém pokračování komedie Zoolander, které vzniklo v roce 2016.

Jedná se o jeden z nejvýraznějších projektů jeho syna Bena Stillera. Ten se do pamětí českých diváků vryl především rolemi v komediích Noc v muzeu nebo Jeho fotr, to je lotr.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: