Zemřel syn sportovní komentátorské legendy. Syn Karola Poláka odešel ve věku 56 let

Legendární komentátor Karol Polák
Legendární komentátor Karol Polák
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 3. 2021

Smutná zpráva zasáhla veřejnost. Ve věku 56 let zemřel Karol Polák, mladší syn legendárního slovenského sportovního komentátora Karola Poláka (†81). O jeho úmrtí informovala producentka Zuzana Mistríková (53) na sociálních sítích.

Otec Karola Poláka byl komentátorskou legendou a jeho hlas provázel například vítězné finále fotbalového mistrovství Evropy v roce 1976. Jeho syn Karol Polák nešel ve stopách slavného otce, měl spíše herecké ambice.

Objevil se například v kultovním třináctidílném seriálu Spadla z oblakov a diváci si ho mohou pamatovat také z dramatu režiséra Dušana Kleina (81) Kdo se bojí, utíká z roku 1986. Zahrál si také v historickém seriálu Alžbětin dvor po boku hereckého velikána Radoslava Brzobohatého (†79). Naposledy se na filmovém plátně ukázal v roce 1994 v pohádce O Zorali a dvoch bratoch.

Karol Polák přežil otce o pouhých pět let a zatím není jasné, co bylo příčinou jeho náhlého odchodu. O úmrtí syna komentátorské hvězdy informovala na sociálních sítích slovenská filmová producentka Zuzana Mistríková. Karol Polák by v pondělí 29. března oslavil 57. narozeniny, kterých už se bohužel nedožil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.