Zemřela mu manželka, ale nad ženami nezlomil hůl. Bobby ze seriálového Dallasu se nově zamiloval

Herec Patrick Duffy
Herec Patrick Duffy
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Snad každý si pamatuje legendárního herce Patricka Duffyho (71), který se do povědomí lidí zapsal výraznou rolí Bobbyho Ewinga ze seriálu Dallas. Po smrti manželky to vypadalo, že žádná žena nedokáže obměkčit jeho srdce a už zůstane sám. Jenže americký herec se znovu zamiloval. Přiznal, že v období pandemie se dal dohromady s kolegyní z branže Lindou Purlovou (65).

"Dala nás dohromady koronavirová pandemie. Přihlásil jsem se na skupinový chat s dalšími herci, kteří se nudí v karanténě, a časem mezi námi zahořela láska. Máme spolu neskutečně šťastný vztah. Nikdy bych si nepomyslel, že se mi to ještě v životě stane a takto se zamiluji,“ rozplývá se Patrick v rozhovoru pro známý magazín People.

Legendární herec se dal dohromady s kolegyní z branže Lindou Purlovou (65), která je dnes už spíše nevytěžovaná herečka. Diváci si ji mohou pamatovat z minisérie Poslední dny Pompejí (1984). Linda taky neměla zrovna na růžích ustláno, byla vdaná už čtyřikrát.

Herec byl téměř padesát let ženatý s baletkou Carlyn Rosserovou (†77). Manželka mu však v roce 2017 zemřela na zákeřnou rakovinu.

Byli jsme s Carlyn spolu celkem 48 let. Vše jsme vždy dělali společně,“ dodal Duffy, který má z manželství dva syny, Padraica (46) a Conora (40).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.