Žen už bylo dost. Felix Slováček je vyměnil za slavného muže. Známe se dlouhé roky, říká hudebník

Felix Slováček
Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2021

V poslední době se osobní život Felixe Slováčka (78) proměnil v kolotoč informací týkající se jeho manželky Dagmar Patrasové (65) a výtvarnice Lucie Gelemové, se kterou se před časem rozešel v přátelském duchu. Není tak divu, že si rád vyrazil do společnosti a věnoval se dlouholetému kamarádovi a televiznímu režisérovi Jiřímu Adamcovi (73). "Na ženy jsem určitě nezanevřel. My jsme si spolu dobře popovídali – dělali jsme hodně společných akcí," vyjádřil se uznávaný hudebník pro ŽivotvČesku.cz.

Felix Slováček má nejen pracovní léto, ale řeší také neshody s manželkou Dagmar Patrasovou, s níž už delší čas netvoří skutečný pár. Před časem došlo na rozchod i mezi ním a nadanou umělkyní Lucií Gelemovou, se kterou však udržuje i nadále přátelské vztahy a vídají se. Přesto rád vyrazil do společnost a nevěnoval se ženám, nýbrž televiznímu režisérovi Jiřímu Adamcovi. Mají spolu hodně zážitků.

"Na ženy jsem určitě nezanevřel. My jsme si spolu dobře popovídali – dělali jsme hodně společných akcí jako celé GO GO šou a všechno možné. Jsme v podstatě stejné ročníky a známe se leta letoucí," vyjádřil se Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že šlo o příjemnou změnu a »chlapský« pokec.

Ohledně matky svých dvou dětí však nemá, co by chtěl komentovat. "K manželce se nechci vůbec vyjadřovat," dodal pro ŽivotvČesku.cz a připustil, že nemá v plánu ani další letní dovolenou a chce trávit čas v rodné domovině, kde má také řadu pracovních povinností.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.