Žena mě mnohé naučila už před svatbou, svěřil Josef Nemrava z kuchařské show a ukázal unikátní fotky z veselky

Pepa Nemrava
Pepa Nemrava
Foto: Se svolením Josefa Nemravy
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 7. 2021

Josef Nemrava (38), který na sebe výrazně upozornil v televizní soutěži amatérských kuchařů, v létě pendluje mezi dvěma ženami. S kolegyní Viktorií Hrazdílkovou (25) má léto našlapané pracovními aktivitami, s manželkou Michaelou si urval pár dnů volna pro pobyt v kempu. "S manželkou jsme spolu chodili devět let už před svatbou, mnohé mě naučila a dala mi dvě krásné dcery," vzdal své životní partnerce hold a redakci ŽivotvČesku.cz poskytl unikátní fotky z veselky.

Veškerý čas dělí mezi tři aktivity - věnuje se stavařské firmě, vaří po boku sympatické kolegyně, nebo je oddaným manželem a tátou dvou dcer. Jisté je, že sympatický kuchař Josef Nemrava je na na roztrhání celý rok a léto není výjimkou.

"Letošní léto je opravdu našlapané. Dovolenou nakonec stihneme, ale je to na hraně. Musím přiznat, že to mám od manželky tak trochu povinně, jinak bych asi byl v práci pořád," usmál se Josef Nemrava, když pro ŽivotvČesku.cz přemítal nad letními plány.

"Jedeme s rodinou pod stan do kempu do Sedmihorek a moc se těším. Pak už začnou zase pracovní aktivity s Viki Hrazdílkovou. Mám radost, že nám spolupráce pořád funguje a 21. srpna budeme vařit v Ústí nad Labem. Nejvíce se ale soustředíme na 18. září, kdy proběhne křest naší kuchařky Sele Ví. Vše musí klapnout a ještě zbývá dost věci doladit," přiznal sympaťák z jihočeských Borovan s tím, že on má rád jídla tučnější a poctivější, zatímco Viki se soustředí na odlehčenější a zdravější varianty tradičních pokrmů.

Josef Nemrava má také velký smysl pro humor, který se pozná podle toho, že si umí udělat legraci i sám ze sebe. Fanouškům na Instagramu nedávno ukázal fotky z rodinného alba, kde měl přeci jen pár kilogramů navíc. Fotky ze svatebního dne pak poskytl i redakci ŽivotvČesku.cz a vzdal velký hold své manželce.

"My jsme spolu devět let chodili už před svatbou. A musím říct, že mě mnohé v životě naučila. Dnes jsme spolu 20 let a ta svatba je na té naší životní dráze vlastně na polovině. My už jsme se hodně poznali předtím a učili jsme se jeden od druhého už před veselkou. Po svatbě jsme začali intenzivněji pracovat na dětech. Tím největším darem, který mi moje žena dala, jsou naše dvě skvělé dcery," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který na rodinné zázemí hodně dbá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.