Žena objevila tajnou místnost za skříní. Na celou rodinu tak čekalo velké překvapení

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2020

To se opravdu moc často nestává. Rodina ze Spojených států zažila pořádné překvapení, když se rozhodla, že jedna z ložnic v jejich domě projde rekonstrukcí. Za šatní skříní, která byla součástí stěny, členové rodiny objevili další skrytou místnost, o které celé tři roky od nastěhováni neměli vůbec tušení.

Průchod a místnost zdokumentovala a zveřejnila dcera Abriana Cristel, na sociální síti v úterý. Video se dočkala obrovského zájmu. Někteří uživatelé se nad příspěvkem pousmívají.

"Tohle je pokoj mojí mamky a tady je skříň. Její přítel se sem bude stěhovat, tak chtěli hýbnout s panelem šatny tak, aby ji mohli zvětšit. Ukázalo se, že za stěnou je další část domu," popsala své video Abriana.

@abrianacristel

My mom broke her closet wall down and it turned out to be a whole new room that the people never finished. We’ve been at this house for 3 yrs

♬ original sound - Abriana Cristel

Nedokončený pokoj po sobě zanechali pravděpodobně předchozí majitelé bytu. Místnost je opatřena i oknem, kterého si rodina všimla, ale když po přistavené žebříku spatřili jen tmu, dál situaci neřešili.

Příspěvek zaplnila i řada komentářů, kdy lidé vtipkují nad důvodem utajením pokoje. Někteří se baví nad tím, že chybělo stavební povolení, jiní že tam byly uvězněny zlé síly.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.