Žena objevila tajnou místnost za skříní. Na celou rodinu tak čekalo velké překvapení

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com

To se opravdu moc často nestává. Rodina ze Spojených států zažila pořádné překvapení, když se rozhodla, že jedna z ložnic v jejich domě projde rekonstrukcí. Za šatní skříní, která byla součástí stěny, členové rodiny objevili další skrytou místnost, o které celé tři roky od nastěhováni neměli vůbec tušení.

Průchod a místnost zdokumentovala a zveřejnila dcera Abriana Cristel, na sociální síti v úterý. Video se dočkala obrovského zájmu. Někteří uživatelé se nad příspěvkem pousmívají.

"Tohle je pokoj mojí mamky a tady je skříň. Její přítel se sem bude stěhovat, tak chtěli hýbnout s panelem šatny tak, aby ji mohli zvětšit. Ukázalo se, že za stěnou je další část domu," popsala své video Abriana.

@abrianacristel

My mom broke her closet wall down and it turned out to be a whole new room that the people never finished. We’ve been at this house for 3 yrs

♬ original sound - Abriana Cristel

Nedokončený pokoj po sobě zanechali pravděpodobně předchozí majitelé bytu. Místnost je opatřena i oknem, kterého si rodina všimla, ale když po přistavené žebříku spatřili jen tmu, dál situaci neřešili.

Mateřství přináší chvíle radosti, ale i zodpovědnost a náročné situace. Své o tom ví i Ven...

Příspěvek zaplnila i řada komentářů, kdy lidé vtipkují nad důvodem utajením pokoje. Někteří se baví nad tím, že chybělo stavební povolení, jiní že tam byly uvězněny zlé síly.

Zavřít reklamu