Žena se zamilovala na Tinderu a stěhovala se 14 500 kilometrů od domova. Její »Pan dokonalý« však náhle zmizel

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Jak nešťastně může dopadnout rande z Tinderu zažila na vlastní kůži podnikatelka Stephanie Gorton (27), která se zamilovala do svého protějšku ze seznamky. Lásce a představě budoucího vysněného života se rozhodla obětovat všechno - doslova. Na poslední chvíli se však ukázalo, že by tento krok byl největší životní chyba, protože její muž snů není takový, jakým se zdál být na začátku jejich vztahu.

Stephanie Gorton z australského města Perth se rozhodla hledat lásku na internetu. Na známé seznamovací aplikaci poznala muže, se kterým si rozuměla a jejich vztah každým dnem sílil. Poprvé se setkali, když mladík cestoval po Austrálii. Nakonec v sobě našli spřízněné duše a řekli si, že spolu chtějí žít. Háček byl v tom, že je dělila vzdálenost 9 000 mil (tedy skoro 14 500 kilometrů), protože její »Pan dokonalý« pobýval ve Skotsku. Ale ani taková vzdálenost nebyla ve finále překážkou jejich lásky. Stephanie se totiž ve vidině dokonalého života rozhodla vzdát všeho, co doposud měla. Práce, přátel i rodného domova. Zkrátka chtěla obětovat minulost pro novou budoucnost.

Pár mluvil dokonce už i o dětech a řešil spolu jména potomků. Stephanie začala s přípravami na stěhování, ale když se pouhý měsíc před jejím definitivním rozloučením se starým životem v Perth přestal její muž snů ozývat, začala mít zvláštní podezření, že se něco děje. "Během těch čtyř týdnů jsem se ho snažila najít, dokonce jsem kontaktovala jeho matku. Když se ohlédnu zpátky, tak si uvědomím, že tam byly ty varovné signály. Myslela jsem, že to byla láska. Láska není snadná, ale člověk za ni musí bojovat, říkala jsem si. Tak jsem o tom smýšlela," řekla Austranka, jak uvedl britský Mirror. »Pan dokonalý« se ozval sám až 14 dní před plánovaným odletem Stephanie do Skotska a rozhodně ji nepotěšil.

"Řekl mi, že je to příliš komplikované a nemělo by to být tak těžké. Pokud je to takhle těžké už teď, co bude prý potom. Obával se, že nebudu mít žádné přátele a budu se spoléhat na něj. A přiznal, že na tom není dobře po finanční stránce. Abychom udělali krok zpět a dali tomu více času." Při bližším zkoumání Stephanie vypátrala, že jí lhal o tom, jak a kde tráví čas a především o vztahu, který měl s jinou jihoamerickou dívkou. "Strašně jsem se styděla. Nejhorší na tom bylo to, že jsem se musela vrátit do práce a ke všem lidem, kteří věděli, že se mám stěhovat do Skotska," přiznala sympatická blondýnka, informoval Daily Record.

Aby odstartovala život nanovo, zaměřila se na podnikání. Aktuálně pracuje jako byznys kouč a dokonce potkala možná skutečného muže snů - svého současného přítele Tima, se kterým je šťastná. "Nakonec jsem ráda, že jsem do toho letadla nikdy nenastoupila," uvedla Stephanie Gorton, jak píše britský Mirror.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.