Žena touží mít největší rty na světě. Není nutné odpovídat standardům, říká nepřirozená Andrea

Andrea Ivanová touží po extrémně obrovských rtech
Andrea Ivanová touží po extrémně obrovských rtech
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2021

Lidé touží po různých věcech. Někdo chce velkou vilu s bazénem, někdo spokojenou rodinu a někdo chce zkrátka a dobře jen obrovské rty. Takovou osobou je třiadvacetiletá Andrea Ivanová z Bulharska, která je rozhodnutá mít největší rty na světě. Aplikovat si do nich nechala už více než 25 injekcí s kyselinou hyaluronovou a hodlá pokračovat. Podle lékařů už by ji přitom další zvětšení mohlo ohrozit na zdraví.

Svou proměnu Andrea Ivanová zahájila už v roce 2018 a stále nepřestává. Kromě výplní rtů, na které dochází alespoň jednou měsíčně, si nechala i výrazně zvětšit poprsí. V injekcích s kyselinou hyaluronovou hodlá pokračovat, přestože podle lékařů už by to mohlo mít zdravotní důsledky. Touží mít největší rty na světě a být co nejvíc podobná známé panence.

"Už odmalička jsem chtěla vypadat jako Barbie. Snila jsem o tom, že jí jednoho dne budu alespoň trochu podobná. Proto se také výrazně líčím, mám silikony v ňadrech a odbarvila jsem se na blond," řekla pro magazín Bulgaria Today žena, jejíž přirozenost se už pod zákroky a silným make-upem pomalu ale jistě vytrácí.

Z kritiky veřejnosti si Andrea nic nedělá. "Se svým vzhledem jsem teď naprosto spokojená. Každý má právo vypadat tak, jak si sám přeje. Není nutné odpovídat standardům, které nastavila zpátečnická společnost. Lidé nejsou většinou schopni akceptovat vzhled, který se vymyká normálu, ale to není můj problém," vysvětlila svůj postoj Ivanová, které kvůli její vizáži přišla i nejedna výhrůžka smrtí.

Kromě vzkazů plných nenávisti ale chodí mladé Bulharce i velmi zvláštní nabídky. "Muži chtějí, abych s nimi dělala nejrůznější věci, někdy požadují i skutečně podivné praktiky. Nabízí mi za to peníze, někdo méně, někdo více, ale většinou jsou to obrovské částky. Já ale žádnou z těch nabídek nepřijala a ani to nemám v úmyslu," přiznala blondýnka, která si přeje vypadat jako panenka Barbie.

"V minulosti jsem byla nezajímavá, prostě obyčejná holka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní omylem vrazili na ulici. Pozornost je příjemná, přestože s ní souvisí i spousta nepěkných slov od lidí, kterým se nelíbím. Mnohem víc pro mě znamenají zprávy a komentáře od těch, kterým se líbí můj vzhled, má odvaha a kterým jsem inspirací," doplnila Andrea Ivanová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.