Ženatý Bohuš Matuš popsal, co se dělo o svatební noci. Mám plnoletou ženu, je mi krásně, svěřil

Nextfoto.cz
Zpěvák Bohuš Matuš a jeho manželka Lucie Matušová
Foto: Nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 13. 5. 2021

Všem, co nevěřili v jeho lásku k o 30 let mladší partnerce, zavřel ve středu ústa. Bohuš Matuš (47) si totiž vzal svou partnerku Lucii (18) za manželku v pražských Dolních Měcholupech. Společně vychovávají půlroční dceru Natálii a teď jsou spokojená rodina. "Cítím se jako člověk, který má rodinu, plnoletou ženu a je mi krásně," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák přesně den po svatbě.

Bohuši, máte za sebou po narození dcery druhý nejkrásnější den, kdy jste váš vztah s Lucií povýšili do stavu manželského. Jak jste si ho celkově užili, navíc v den, kdy vaše osudová žena slavila své osmnácté narozeniny?

Užili jsme si to fantasticky. Sice na obřadu pršelo, ale pak přestalo. Hrála nám skvělá hudba. Majitel parku nás vezl vláčkem, takže jsme si užili mnoho legrace. Hosti byli skvělí, jídlo bylo fantastické, dokonce můj svědek, pan doktor Janeček, tancoval s mou ženou. Užili jsme si to.

To zní skvěle. Po obřadu proběhla party, ale také vás čekala první společná manželská noc...

Co na to říct (směje se). No, rošťačili jsme až do rána.

To se dá pochopit... Když jsme se před časem bavili, netajil jste se tím, že byste rád druhého potomka. Je to aktuální téma?

Nepracujeme na tom. Musí to být přirozené. Netlačíme na pilu a uvidíme, co nám osud nadělí do života.


Zpěvák dále pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že v rámci svatební cesty by v dalším roce rádi letěli na Floridu.

Se svou mladou manželkou se Bohuš Matuš poznal v roce 2018 v Divadle Hybernia, kde vystupoval. Tehdy za ním patnáctiletá Lucie přišla se slovy, že je nejlepší zpěvák všech dob. Ve středu 12. května 2021 se stali manželé.

Lucie Matušová (19), manželka zpěváka Bohuše Matuše (48), se minulý týden podrobila dvojit...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu