Reklama:

Ženské křivky a svůdné tělo. Avril Lavigne vyrazila do společnosti a ukázala holé bříško. Pak se předvedla i v plavkách

Autor: Profimedia | Avril Lavigne
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2021

Stala se jednou z nejvlivnějších hvězd Hollywoodu a byla celkem osmkrát nominovaná na ceny Grammy. Zpěvačka Avril Lavigne (36) začínala jako mladá rockerka, která si získala miliony fanoušků svými chytlavými písněmi. Roky uběhly jako voda a nyní má za sebou dvě manželství a na konci září oslaví 37. narozeniny. Na sociálních sítích se předvedla v plavkách a nutno říct, že si udržuje skvělou postavu.

Reklama:

Avril Lavigne prorazila v hudebním průmyslu albem Let Go, které vyšlo v červenci 2002. Singl Complicated bořil přední příčky hitparád a zpěvačka si za následující roky vybudovala úspěšnou kariéru a zařadila se mezi slavné hvězdy, které mají ve světě showbyznysu velký vliv. Má za sebou dvě manželství, v roce 2013 se provdala za frontmana kapely Nickelback Chada Kroegera (46). S ním láska zkrachovala po dvou letech.

Reklama:

Nyní se krásná interpretka hitů Sk8ter boy, I´m With You nebo When You’re Gone ukázala na svém instagramovém profilu v plavkách a pravdou je, že mnozí muži mohou jejímu současnému partnerovi – rapperovi Mod Sunovi (36) opravdu závidět. Kanaďanka si totiž udržuje štíhlou figuru, ale zároveň i ženské křivky. Ale není to úplně tak o sportování – i když pravidelně cvičí jógu, jezdí na spinningovém kolem nebo si dává do těla kruhovým tréninkem, přísnější je na sebe především ve stravování.

Je vegetariánka a její jídelníček je založený na makrobiotické stravě. Jí potraviny bohaté na bílkoviny, ale zároveň s nízkým obsahem tuku a dbá na dostatečný přísun vlákniny, jak uvedl web Health-yogi.com. Hodně se omezuje také v příjmu sacharidů a vybírá si ovoce s nízkým glykemickým indexem. Snaží se vyhýbat i průmyslově zpracovaným potravinám - tzv. »čisté stravování« se stalo trendem posledních let.

V roce 2014 nastaly těžké měsíce kvůli tomu, že zpěvačka onemocněla lymskou boreliózou, která jí znemožnila normálně fungovat. "Moje první pauza přišla poté, co u mě objevily zdravotní problémy kvůli borelióze. První dvě skladby, které jsem napsala pro album Head Above Water – stejnojmennou píseň a song We Are Warriors byly o mém boji s podlomeným zdravím. Ukázalo mi to, jak neskutečně miluju hudbu a jak velkou je součástí mého života – album trvalo tři roky. Když jsem ho pak vydala, točila videoklipy, propagovala ho a jezdila turné, byl to pro mě milník, kdy jsem vítězoslavně překonala něco velkého," řekla Avril Lavigne v rozhovoru pro web Crypticrock.com.

Fotografové ji zachytili v americkém Calabasasu, když si vyrazila koupit nápoj do oblíbeného kavárenského podniku. Samozřejmě dodržovala všechna hygienická pravidla a měla nasazenou roušku.

Zpěvačka Avril Lavigne
Zpěvačka Avril Lavigne
Foto: Profimedia
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: