Zhrzený Michal Nesvadba poté, co byla zrušena jeho show v O2 areně: Propagační letáčky naházel do popelnice, poté se do kontejneru vrátil, k situaci řekl své Leoš Mareš

Autor: Instagram |
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2023

Herec Michal Nesvadba, který se celý život věnuje tvorbě pro děti, plánoval po Vánocích obrovskou show v největší české aréně. Více jak dva měsíce před avizovanou výpravnou podívanou ale pořadatelé show zrušili z důvodu nízkého zájmu. Do nepodařené akce byl od začátku zapojený i moderátor Leoš Mareš, který se akcím v O2 areně a následné propagaci hvězd věnuje. Nesvadba, kterého zrušená show velmi zasáhla, nyní umístil na svůj Instagram video, jak hází propagační letáčky do kontejneru. K bizarní situaci se pro Expres.cz Leoš Mareš vyjádřil a uvedl věci na pravou míru. O fantastické atmosféře, která se v 02 areně dá zažít, promluvila pro ŽivotvČesku.cz herečka Aneta Krejčíková, jež navštívila koncert Ewy Farne.

Dlouho připravovaná show pro děti i dospělé se měla konat ve vysočanské aréně 28. prosince. Už v říjnu ale bylo jasné, že k ní nedojde. O lístky na dětského hrdinu Michala Nesvadbu nebyl příliš velký zájem a finančně náročná akce tak ztroskotala na nedostatku peněz.

Do show byl od začátku zapojený i moderátor Leoš Mareš, vůči kterému aktuálně Nesvadba zřejmě cítí zášť. Na svůj Instagram totiž umístil video, jak demonstrativně vyhazuje veškerý propagační materiál k akci do popelnice. K videu ještě herec připojil komentář, který musel »srdcaře« Leoše Mareše velmi bolet. "Tohle nikdy nepřebolí...Škoda, že nám nebyla od začátku věnována taková reklama, zájem a péče, jako jiným," napsal Nesvadba zhrzeně. Pro lístky se poté pod rouškou tmy vrátil, jelikož chtěl vyhovět fanouškům, kteří mu psali, že o »podpisové kartičky« mají zájem.

"28. 12. už tam bude někdo jiný," narážel herec dále v takzvaném příběhu na koncert Marie Rottrové, která jeho vystoupení nahradila. Koncert legendární české pěvkyně Leoš Mareš skutečně zuřivě propaguje, jelikož nesmí dopustit, aby se fiasko opakovalo. Mareš se k situaci naštvaného Nesvadby vyjádřil pro web Expres.cz, který moderátora oslovil.

"Snažil jsem se Michalovi pomoci s maximální péčí. Investoval jsem do té show svoje velké prostředky, ale rád jsem to pro něj udělal. Michala celý život obdivuji. Mrzí mě, že se projekt nepodařil. Nebyl o něj takový zájem, jak jsme čekali, ale to se stává. Nejdůležitější pro mě bylo, že Michal nenesl žádné náklady s pořádáním akce. Veškerou ztrátu, spojenou se zrušením show v O2 aréně, jsem platil sám. Michalovi každopádně držím palce, aby našel třeba jiný způsob realizace svého nápadu, který je prostě skvělý," sdělil moderátor.

Hvězda Kouzelné školky tak zřejmě v největší české aréně už nikdy nevystoupí. Sen zazpívat před zaplněnou arénou se naopak splnil zpěvačce Ewě Farne, která v ní vystoupila v polovině října. Pro ŽivotvČesku.cz se krátce poté o svůj nezapomenutelný zážitek podělila herečka Aneta Krejčíková.

"Koncert byl naprosto fantastický. Jsem velmi ráda za takové osobnosti hudebního světa a showbyznysu, protože mi zůstává názor, že vše je stále v této oblasti v pořádku, když ikonami jsou lidé, jako je Ewička Farna," uvedla okouzlující herečka.

Michal Nesvadba
Michal Nesvadba
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.