Zhubl za tři měsíce 15 kilogramů a ukázal tělesnou proměnu. Tím ale krasojízda šéfkuchaře Radka Kašpárka nekončí

Radek Kašpárek
Radek Kašpárek
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2023

Věhlasný šéfkuchař Radek Kašpárek se před třemi měsíci rozhodl pro životní změnu, která si rozhodně říká o pozornost. "Každé ráno vstávám v pět hodin ráno a docházím do sportovního centra makat pod dohledem kondičního trenéra. A patnáct kilogramů už jsem dostal dolů," pochlubil se gastro umělec, který nesvádí souboj s ručičkou váhy jen kvůli osobnímu přesvědčení, ale také kvůli televizní novince, ve které se v nadcházejícím roce na nejsledovanější tuzemské komerční televizní stanici představí.

Když se Kašpárek rozhodl pro výraznou fyzickou proměnu, sám netušil, za jak krátkou dobu bude znatelná. "Cítím se skvěle a nechci, aby to znělo jako klišé, ale ranní cvičení se mi natolik dostalo pod kůži, že to vnímám jako životní styl, nějakou svou cestu," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz slavný šéfkuchař s tím, že aktuálně je lehčí o parádních patnáct kilogramů. I když stávající výsledek považuje za úspěch, ještě není na své hubnoucí cestě zcela v závěru.

"Tím ale nekončím. Moc rád bych do konce roku dostal ještě deset kilogramů dolů. Pokud se to povede, budu naprosto spokojený, když se k tomu alespoň přiblížím, bude to také skvělé," dodal pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek s tím, že za dobu tří měsíců, kdy den co den na sobě maká, se jeho život výrazně změnil k lepšímu, a to nejen po fyzické stránce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.