Zhubla 60 kilogramů. O polovinu lehčí Charlotte Štiková v černých minišatech byla hvězdou večírku

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2023

Influencerka Charlotte Štiková (26) prožívá svůj příběh moderní Popelky. Mladá blondýnka v minulosti platila za boubelku a s kily navíc nějakou dobu bojovala. Teprve radikální změna životního stylu přinesla výsledky a nyní je hvězda reality show Štiky doslova poloviční. Není proto divu, že se s radostí pouští do víru společenského života. Na hvězdně obsazené party v centru Prahy, která proběhla ve středu večer, proto všechny přítomné oslnila svými novými tvary. "Mám radost, že je spokojená," pochválila svou mladší sestru podnikatelka Ornella Koktová (29).

»Malá Štika« Charlotte, sestra podnikatelky a influencerky Ornelly Koktové, se dlouhé roky potýkala s přebytečnými kilogramy. Ty se v jejím případě počítaly spíše na desítky než jednotky. Nějakou dobu sice blondýnka působila, že je sama se sebou smířená, její postava ji však trápila. A to nejen z estetických důvodů, ale také zdravotních. Proto se minulý rok rozhodla, že se svou hmotností pořádně zatočí.

"Hodně mi pomohla změna stravy, v mém případě hlavně vyřazení sladkého pití, potom také fitko. Poslední dobou mě ale kardio cvičení tolik nebaví, a tak spíš vyrážím třeba na kolo. Když už posilovna, tak zajdu spíš na stroje," popsala pro ŽivotvČesku.cz hrdá majitelka ladných křivek, jaké je tajemství jejího úspěchu.

Proměna, kterou prošla, je skutečně markantní. Serveru Super prozradila, že zhubla kolem 60 kilogramů. Její aktuální váha je tak nyní 58 kilo, což znamená, že je půvabná blondýnka nyní poloviční. Na středeční party známého pánského magazínu, která se konala v pražském Slovanském domě, tak dorazila v upnutých černých minišatech, které daly naplno vyniknout všem jejím přednostem.

"Je poloviční oproti tomu, jak vypadala před lety. Říkala, že hubnutí odstartovala chuť něco změnit, už jí nadváha vadila, nebylo jí to příjemné a jsem na ni pyšný, že se do toho dala. A myslím, že je příkladem toho, že když člověk chce, tak to jde," sdělil před časem pyšný otec pohledné blondýnky, podnikatel Michal Štika, pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.