Zhubla jsem přes deset kilogramů. Nic mi nechutnalo, musela jsem k lékaři, řekla Jaroslava Obermaierová

Herečka Jaroslava Obermaierová
Herečka Jaroslava Obermaierová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2020

Herečka Jaroslava Obermaierová (74), představitelka Vilmy Nyklové v populárním seriálu Ulice, v poslední době výrazně ztratila na váze. Důvodem jsou zdravotní problémy, které musela řešit s lékařem. Pro ŽivotvČesku.cz řekla, co se stalo a jak je na tom v současné době koronavirové epidemie.

Jaroslava Obermaierová patří k oblíbeným českým herečkám. Zahrála si v řadě filmů, seriálů a je také vyhledávanou a zkušenou dabérkou. Televizní diváci si ji oblíbili v »nekonečném« seriálu komerční stanice TV Nova Ulice, kde již od roku 2005 hraje roli drbny Vilmy Nyklové. Herečka v poslední době výrazně zhubla a její váha šla dolů o více jak deset kilo. Za vším stojí zdravotní problémy, které musela řešit. "Tak to přišlo samo. Nic mi nechutnalo. V podstatě šlo jenom o nechutenství, ale už je to dobré. Byla jsem u doktora a dostala jsem něco na žaludek. Zatím pracuju, tak mám štěstí," řekla Jaroslava Obermaierová pro ŽivotvČesku.cz.

Aktuální stav v zemi není příliš povzbudivý a na pohodě a psychickém zdraví rozhodně nepřidává. Jak celou situaci vnímá sama seriálová Vilma Nyklová z Ulice? "Nesnáším to. Nesnáším roušky, ale musím je nosit jako všichni. Je to strašně blbá situace. Je mi to až líto, že to muselo takhle dopadnout. Je to hnusný," vyjádřila se otevřeně herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Zdraví je přece jenom nejdůležitější, a tak je dobře, že je Jaroslava Obermaierová zase v pořádku a cítí se lépe. Své přání poslala přes redakci ŽivotvČesku.cz. i čtenářům. "Ať jsou všichni zdraví a ať se nenakazí," popřála herečka od srdce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.