Zhubnul a bojuje za lidi trpící obezitou: Když máte nadváhu, je těžké být stylový, říká Jonah Hill

Jonah Hill dlouho platil za hollywoodského otesánka
Jonah Hill dlouho platil za hollywoodského otesánka
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 12. 2020

Podle posledních průzkumů je hercem, který ve svých rolích řekl nejvíc sprostých slov. Hraje v komediích, přesto se sám věnuje hlavně vážným tématům. Jonah Hill (37) dlouho platil za hollywoodského otesánka, pak nadbytečná kila shodil a teď se snaží upozornit na to, že i lidé s nadváhou mají právo se hezky oblékat.

"Vždy jsem se zajímal o módu a chtěl jsem se hezky oblékat, to byl impuls k tomu, abych byl štíhlý,“ řekl Jonah Hill v rozhovoru pro GQ. V komediích, ve kterých převážně hraje, se dlouho ukazoval s 15 kilogramy navíc, které dnes už nemá.

Dnes jsou jeho možnosti v oblasti módy téměř neomezené, řekl ale, že v minulosti kvůli nadváze bohužel omezené byly. "Když máte nadváhu, je těžké být stylový, protože oblečení není vyráběné tak, aby i silnější lidé mohli mít svůj styl a vyjádřit se.“

Překvapení

Jonah Hill je v šoku z toho, že jsou lidé překvapení jeho snahou mluvit o módě. "Nechápu, že je to pro ně i v dnešní době tak nepřijatelné. Říkají, že já, ten tlustý chlap z filmu Superbad, nemám do módy co mluvit. I s nadváhou jsem chtěl mít svůj osobitý styl, ale nemohl jsem. Pro ostatní chci něco jiného, chci, aby se něco změnilo,“ řekl herec.

Hill se původně na hubnutí dal kvůli roli ve filmu, která to vyžadovala. Váhu se mu následně podařilo si udržet proto, že ho motivovaly nové možnosti v oblasti módy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.