Živá Barbie prchá z Londýna: Transgender Jessica Alves opustila Británii kvůli lockdownu

Lidská panenka Jessica Alves
Lidská panenka Jessica Alves
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2020

Brazilská televizní hvězda Jessica Alves (37) prošla životní proměnou, když se z muže nechala změnit zázrakem plastické chirurgie na ženu - dříve byla známá jako Ken Rodrigo Alves. Současná situace ve Velké Británii související s vážnou epidemií koronaviru ji donutila k tomu, aby sbalila kufry a uprchla ze země.

Koronavir je obrovským problémem, se kterým se potýká také Velká Británie. Britská vláda se rozhodla tvrdě zakročit a kvůli šíření covidu a rapidnímu nárůstu nakažených zavedla lockdown, který začíná platit právě od 5. listopadu a potrvá až do 2. prosince, tedy skoro celý měsíc. Právě proto se Jessica Alves alias živá Barbie, jak si nechá nově říkat, rozhodla netrávit čas doma jako »v kleci«, ale koupila si letenku a zavčas opustila zemi, kde žije. Pouze pár hodin před uzamčením odletěla z londýnského letiště Heathrow do teplejších slunných míst.

Milovnice plastických úprav se před rokem změnila v ženu, po čemž toužila celý život, jak sama přiznala. Má za sebou více jak 150 chirurgických zkrášlovacích zákroků, jejichž cena se vyšplhala až ke statisícům dolarů. "Nikdy jsem nebyla opravdu šťastná, protože jsem před sebou měla stále další operace kvůli své dokonalé změně, ale to, co jsem skutečně chtěla, bylo být ženou. Když se prohlížím v zrcadle, cítím se skutečně spokojená," přiznala v rozhovoru pro agenturu Caters News.

Aktuálně randí s mistrem jejího oblíbeného řemesla – plastickým italským chirurgem Giacomem Urtisem. "Tento měsíc to byl rok, co jsem začala se svou přeměnou z muže v ženu a cítím se skvěle. Je to úžasný pocit být ženou, všechno v mém životě teď dává smysl. Změna pohlaví je to nejlepší, co jsem mohla udělat," řekla Jessica Alves pro Daily Mail.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.