Zlata Adamovská ve společnosti ukázala svou skvělou postavu v černých šatech. Prozradila recept na mladistvý vzhled

Herečka Zlata Adamovská
Herečka Zlata Adamovská
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 10. 2021

Zlata Adamovská (62) je jednou z českých hereček, které oplývají noblesou a elegancí. Při slavnostním otevření vinárny a restaurace v centru Prahy navíc ukázala, že její krása s věkem neodchází. "Užívám si života," lehce odpověděla na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz čím to je, že v jejím případě je věk pouhé číslo.

Některé herecké tváře zůstávají nehasnoucími hvězdami po desítky let. Mezi ně nepochybně patří Zlata Adamovská, která se na televizních obrazovkách poprvé objevila už ve svých patnácti letech. Od té doby uplynulo už mnoho času, představitelka oblíbené seriálové doktorky ale jako by nestárla a jiskru v oku neztrácí.

Že je symbolem nestárnoucí krásy a elegance, Zlata Adamovská dokázala při slavnostním otevření vinárny a restaurace, kam přišla ve volných černých šatech. Doprovod jí dělali syn Petr John a manžel Petr Štěpánek (73). Nešlo si nevšimnout, že manželé vedle sebe zářili štěstím.

Herečka pro sebe přitom nedělá nic speciálního ani drahého. Její recept na mladistvý vzhled je zdarma. "Žiju (směje se). Užívám si života. Být spokojený s lidmi, které máte kolem sebe, je dokonalý recept. Spokojenost v práci, v rodině, mít nějaký režim, to je klíč," řekla pro ŽivotvČesku.cz představitelka primářky Běly Valšíkové ze známého seriálu z lékařského prostředí.

Přestože v dnešní době se mnoho žen uchyluje k plastickým operacím či menším estetickým zákrokům, Zlata Adamovská se takovým krokům vyhýbá. Odměnou jí je stárnutí s grácií a mladistvý vzhled i po šedesátce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.