Zlé zákulisí boje o dítě Hanychové a Soukupa. Volání policie kvůli dovolené a odebrání dcery na letišti, popisuje Agáta

Jaromír Soukup, Agáta Hanychová a advokátka Lenka Radoňová
Jaromír Soukup, Agáta Hanychová a advokátka Lenka Radoňová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 4. 2024

Agáta Hanychová prozradila v »instastories« další zákulisní informace neutichající války s expartnerem Jaromírem Soukupem. Bývalá modelka plánovala dovolenou u moře se všemi třemi dětmi, o čemž měl vědět samozřejmě i otec Rozárky. Podle jejích slov se na tom domluvili v rámci dohody, kterou Agáta před pár týdny podepsala. Jenže mediální magnát údajně otočil a Agátě se snaží překazit plány. O válce mezi rodiči promluvil před časem pro ŽivotvČesku.cz odborník na mezilidské vztahy Jeroným Klimeš.

Agáta Hanychová je znovu na pokraji svých sil. Svým holčičkám, jak nazývá oddané fanynky a sledující, si postěžovala, že opět řeší problémy se svým bývalým partnerem. "Otec Rozárky mi vyká, říká mi paní Dopitová... Potom, co já jsem mu podepsala dohodu, chci teď vzít děti k moři. V čase, kdy jsme v dohodě domluvení, že jsou u mě, tak otec teď píše, že nemůžu," popsala nová trápení ve svém instastories. "Prý tam pošle policajty a vytrhne mi na letišti Rózu z ruky, ač na to nemá právo, tak asi přijede na letiště a zruší dohodu," uvedla nešťastná Agáta s tím, že dvě starší děti už se na dovolenou těší a s otcem Rozárky si už neví rady.

Poté, co někdejší vicemiss podepsala dohodu, dcera Rozárka tráví u otce každý druhý víkend v měsíci. I když Agáta přistoupila na podmínky, které údajně pro ni nebyly vůbec výhodné, kýžený klid nenašla. Dá se ale spekulovat, že svým jednáním si může za následné Soukupovo chování tak trochu sama.

Podle soudního rozhodnutí nesměla ukazovat tvář Rozárky na sociálních sítích. Jenže v pondělí sdílela fotku se všemi třemi dětmi včetně Rozárky. To mohlo jejího otce naštvat. Série naschválů se pak už na sebe nabaluje jako sněhová koule.

Pro ŽivotvČesku.cz promluvil o válce a soudních sporech rodičů dětí po rozchodu psycholog Jeroným Klimeš. "Když dva bojují, nejvíce to odnáší dítě. Expartneři by se měli snažit fungovat v rovině sousedských vztahů," řekl odborník na mezilidské vztahy. "Protože se v zákonech ČR už nevyzná skoro nikdo, člověk si rozsudek může vytočit na kole štěstí. Je tak pravděpodobné, že tak jedná po dohodě s právníkem, který jí řekl, že zlého psa je lepší hladit než dráždit," uvedl Klimeš v době, kdy Hanychová přestala ukazovat tvář dcery na Instagramu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.