Změnil vizáž a přiznal problémy s psychikou. Timoteje Májského mnoho fanynek považuje za vítěze SuperStar

Timotej Májsky je pohledný mladík, který zaujal svým vzhledem řadu dívek.
Timotej Májsky je pohledný mladík, který zaujal svým vzhledem řadu dívek.
Foto: Timotej Májsky
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2020

Do pěvecké soutěže Superstar přišel, zazpíval a okamžitě zaujal hned prvními tóny. Timotej Majsky postoupil do dalších kol a z jeho Instagramu lze vyčíst, že ještě nepředl všechno, co v něm je a získává čím dál větší popularitu u fanoušků. Slovenský web topky.sk přinesl informaci, že nadaného zpěváka trápily úzkost a deprese.

V aktuální sérii Superstar, ve které pětice porotců hledá toho nejlepšího zpěváka nebo zpěvačku z řad Čechů a Slováků, se předvedl i sympatický Púchovčan Timotej Májsky

Na casting ho přišla podpořit jeho velmi dobrá kamarádka Eliška Rusková, kterou diváci SuperStar 2020 znají z předchozího ročníku. Zpěvák okamžitě zaujal porotu ve složení Paľo Habera, Monika Bagárová, Marián Čekovský, Patricie Pagačová a Leoš Mareše - jednomyslně ho poslali do dalších kol.

Míval komplikované stavy

Zpívání však pro něj není žádná novinka, sám dokonce hudbu skládá. Netají se ale ani tím, že měl v minulosti těžké stavy, trápily ho stavy úzkosti a deprese. "Mnoho mladých lidí trpí depresemi a / nebo jinými duševními problémy. Pokaždé mi láme srdce, když slyším své přátele nebo lidi kolem sebe říkat "Nejsem šťastný". Jen chci, abyste všichni, kdo se cítíte méněcenní, věděli, že to tak není," uvedl slovenský portál, který citoval mladíka.

Odkazuje všem lidem, že jsou krásní přesně takoví, jak je stvořil Bůh. "Bojoval jsem s depresemi a úzkostí, zejména tehdy, když jsem studoval v Londýně. Ale teď je všechno odlišně a bude to lepší i ve vašem případě, slibuji. Pamatujte, pokud máte to štěstí, že máte rodinu, střechu nad hlavou, jídlo na stole a postel, kde každou noc spíte, život není tak špatný. Miluji vás," uvedl zpěvák, který má velký potenciál a nedávno změnil vizáž z bruneta na blonďáka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.