Změnila se z brunetky v zrzku. Vladimír Růžička se vyjádřil k nové vizáži manželky

Marušce zrzavá barva hodně sluší
Marušce zrzavá barva hodně sluší
Foto: Archiv Marie Růžičkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2020

Velmi pohledná manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky (57) před pár dny překvapila změnou vizáže. Černé vlasy Maruška Růžičková dala pryč a teď se pyšní výrazně zrzavou barvou. Její manžel proměnu zhodnotil. "Vypadá to skvěle," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který se řadí k hokejovým legendám.

Při pohledu na Marušku některé napadne, že by klidně mohla dělat dvojnici herečce Mille Jovovich, která podobnou barvu vlasů měla v legendárním snímku Pátý element. Marušce změna barvy opravdu hodně sluší. Zkrátka výrazná barva k ní patří. A podobný názor má i její manžel.

"Líbí se mi to. Myslím, že změna je život. A já svou manželku rozhodně podporuji v tom, že se o sebe pečuje, ať jde třeba o změnu barvy. Ale víc než můj názor je důležité, že se jí to líbí," řekl pro ŽivotvČesku.cz Vladimír Růžička s tím, že manželku rád v jejích rozhodnutích podporuje.

Sama Maruška prozradila, co bylo důvodem, že barvu, která je u ní nezvyklá, změnila. "Mám ráda změny. Černou jsem měla už dlouho a tohle se mi líbí a co mě opravdu těší, že i manželovi," upřesnila Maruška pro ŽivotvČesku.cz, co stojí za její změnou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.