Reklama:

Známá česká numeroložka připravila horoskop na celý červenec: Připravte se na nečekané výzvy a nalezněte vnitřní klid

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2024

Červenec je měsíc plný nečekaných výzev a překvapení, které přinášejí čísla 7 a 8 z roku 2024. Připravte se na neplánované situace doma, v práci, na dovolené, ve vztazích i ve vašem nitru. Místo útěku se postavte těmto událostem čelem a snažte se co nejdříve uvést vše do klidu. Numerologie naznačuje, že klíčem k úspěchu bude vaše schopnost reagovat na změny a udržet vnitřní rovnováhu, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová a v souvislosti s červencem vypracovala horoskop.

Reklama:

Nepředstírejte, že vše zvládnete sami, že něčemu rozumíte a že je vám dobře, pokud tomu tak není. "Pokud se vám budou množit problémy, překážky a zastavení, je to znamení, abyste připustili svou neznalost, zranitelnost, břímě povinností, mentální přesycení nebo fyzické vyčerpání. Nestyďte se a požádejte o radu, pomoc či vysvětlení. Přijetí vlastní slabosti a otevřenost vůči podpoře okolí vám pomůže lépe zvládnout náročné situace, které červenec přinese," uvedla dále Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v pracovních činnostech budete schopni cílevědomého myšlení, uvážlivého plánování, organizování a sebevědomé realizace.

Naopak v citech se projeví labilita, nejistota a strach, což může vést ke zklamání či ztrátám. "Abyste se ochránili, je důležité uvědomit si své potřeby a říci »ne« bez pocitů viny všemu, co je už ztrátové, vyčerpávající a co dlouhodobě toužíte ukončit. Tímto způsobem se můžete vyhnout dalším emocionálním zraněním a najít cestu k větší osobní stabilitě a spokojenosti," doplnila pro ŽivotvČesku.cz věhlasná numeroložka.

Reklama:

Podle Suchardové není vhodné se pouštět do nesmyslných riskantních akcí. "Neprodlužujte emoční rozpoložení a nezaplétejte se do nekonečného omílání pracovních, vztahových či finančních problémů, ale řešte prakticky to nejdůležitější. Zbytečně byste se tím vším jen oslabovali nebo šli naproti nějakému zakopnutí či pádu," přiblížila vyhledávaná numeroložka pro ŽivotvČesku.cz v rámci horoskopu pro červenec.

"Díky trpělivosti a sebeovládání dospějete k důležitému bodu, kdy konečně něco z minulosti pochopíte a podle toho s tím pak naložíte. Uvědomění si minulých chyb a jejich důsledků vám umožní lépe čelit současným výzvám a vyhnout se opakování těchto chyb," doplnila.

Vnímejte své tělo a jeho potřeby. Někomu udělá dobře začít se hýbat, plavat, jezdit z místa na místo a podobně, ale většina z vás bude toužit po regeneraci těla, klidné mysli a oproštění se od stresu. "Déletrvající aktivita vás tedy může unavit, túry nebo dlouhé chození po památkách vyčerpat a nudit. Přílišný ruch, spěch, aktivita a vytržení z vašich potřeb vás mohou obtěžovat. Zvolte raději nenáročný program, více odpočinku, klidnou lokalitu, pobyt v lázních nebo nicnedělání u vody. Posloucháním svého těla a respektováním jeho potřeb dosáhnete větší pohody a obnovy energie," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz odbornice přes »čísla«.

"Tělo a signály zvenčí jsou v tomto měsíci těmi nejlepšími rádci, vyhnete se tak nepříjemným zkušenostem, bolestem či zklamání. Zbystřete smysly, vnímejte krásu, vůni, nálady lidí, zvířat, přírody i věcí. Ve volných chvílích si jemně masírujte nebo hlaďte břicho, trávení je příliš choulostivé. Možná budete mít chuť začít malovat, zpívat, tančit. Dělejte vše, co vám přinese radost z vyjádření vašich pocitů a momentálního prožívání, těšte se z nových poznatků a odměňte se nebo pochvalte, jak jste šikovní. Staňte se vítězem, ne obětí," dodala Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: