Znovu jí to provedl. Když jde o zábavu, tak Felix Slováček nechává manželku osamocenou. Dádu utěšuje pes

Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 1. 2022

Hudebník Felix Slováček (78) se pochlubil fotografií z dovolené v Alpách, kam si vyrazil odpočinout. Nejednoho fanouška jistě v tu chvíli napadlo, co asi dělá jeho manželka Dáda Patrasová (65), se kterou se měl hudebník po sedmileté partnerské krizi konečně udobřit a se kterou strávil i část vánočních svátků. Herečka pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že musí být doma se psem a kočkou. Doma s chlupatými kamarády zůstala ale i na Silvestra. Když jde o zábavu, tak Dáda sedí doma a čeká na Felixe.

Poté, co se hudebník Felix Slováček minulý rok dramaticky rozešel se svou dlouholetou přítelkyní Lucií Gelemovou (39), vrátil se domů ke své zákonné manželce Dádě.

Kdo by ale čekal, že se od ní po vleklé krizi nehne na krok a bude jí dělat pomyšlení, tak se plete. Vynikající saxofonista a výborný skladatel totiž vyrazil do Alp na pánskou jízdu bez své choti. Redakce ŽivotvČesku.cz proto Dádu Patrasovou oslovila s dotazem, zda je u nich opravdu všechno v pořádku.

"Nemůžu nikam jet, nemohu nechat zvířata doma," uvedla Dáda Patrasová pro ŽivotvČesku.cz ustaraným hlasem. "Je to tak, že Felix se domluvil s kamarádem a jeli spolu na hory," uvedla královna dětských srdcí pro ŽivotvČesku.cz a dodala, že sama se tohoto výletu účastnit ani nechce, protože zvířata potřebují její péči. To však za poslední dobu není jediná situace, kdy Dáda zafungovala jako zvířecí pečovatelka, zatímco její manžel vyrazil za zábavou.

Osamělý večer ve společnosti domácích mazlíčků prožila Dagmar Patrasová již na Silvestra, kdy zůstala doma, zatímco její muž vyrazil i s dětmi na chatu. Pobyt si bez její přítomnosti podle všeho skvěle užili.

"Já a děti jsme večer trávili na chalupě, ale manželka zůstala v Praze s kočkou a se psem. Byl to pohodový večer," uvedl tehdy pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček s tím, že v nadcházejícím roce se však hodlá manželce co nejvíce věnovat. Zatím to však vypadá, že chvíle pohody si v poslední době užívá raději po vlastní ose, zatímco z Dády se stává »kočičí máma«, která dohlíží, aby mazlíčkové měli vše, co potřebují. Což by možná pár dnů mohl dělat příbuzný slavných manželů či některé z obětavých kamarádek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.