Reklama:

Zpěvačce Marcele Holanové se ztratily její typické rysy z tváře. Nestojí za tím léky, přiznala

Zpěvačka Marcela Holanová
Zpěvačka Marcela Holanová
Foto: Herminapress
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 7. 2021

Zpěvačka Marcela Holanová (70) patří k legendám české pěvecké scény. Je ráda, že protiepidemická opatření se rozvolnila a může opět vystupovat. Svým hlasem obohatila soustředění soutěže Muž roku, které se koná v chateau Šanov. Řada lidí si ale všimla, že zpěvačka je v obličeji odulejší, než je u ní zvykem. Pro ŽivotvČesku.cz svou proměnu vysvětlila. "Přibrala jsem a mám také problém, že se zavodňuji," vysvětlila vynikající zpěvačka.

Reklama:

Téměř dva roky má Marcela Holanová velmi nepříjemné bolesti, a to po operaci kyčle, kterou v té době prodělala. Sama přiznává, že by jí pomohly rehabilitace, ale nemá chuť svůj problém řešit.

Reklama:

"Už je to zahojené, ale pořád mám problém chodit. Rehabilitace by pomohly," řekla pro ŽivotvČesku.cz legendární zpěvačka.

Momentálně si užila vystoupení na soustředění akce Muž roku, při kterém zazpívala své nejslavnější hity. Mnozí si všimli, že její typické rysy se jí z tváře ale vytratily.

"Odulejší tvář mám proto, že jsem tlustá. Beru léky na odvodnění, jiné neberu. Byl lockdown, takže jsem přibrala, ale nevím kolik. Bojím se stoupnout na váhu," dodala s vyrovnaným úsměvem Marcela Holanová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: