Zpěvačka Ilona Csáková se vrátila z dovolené v Řecku. Ke svým padesátinám chystá velké překvapení

Ilona se svým synem v letadle.
Ilona se svým synem v letadle.
Foto: Archiv Ilony Csákové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 8. 2020

Zpěvačka Ilona Csáková (49) je vzornou matkou svých dvou synů – mladšího Dominika a staršího Daniela. Již několik let žije v Brně, kam utekla po mnoha letech strávených v Praze. Aktuálně se vrátila z dovolené v Řecku a pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že ke svým nadcházejícím padesátinám, které oslaví 1. října, chystá velké překvapení. Nadělí si úžasný nostalgický dárek.

"Dovolená v Řecku byla krátká, příjemná, ale vlastně jsem si ji pořádně neužila. Strašně nerada létám, mám z toho akorát stres. Teď už jsme naštěstí zpět a já pracuji na své nové desce," prozradila hvězdná zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz, co ji nejvíce momentálně zaměstnává.

Uznávaná zpěvačka totiž chystá velkou oslavu svých 50. narozenin, které za necelé dva měsíce oslaví. A i když od rodiny, přátel a kolegů zřejmě dostane řadu darů, ten největší si nadělí sama.

"Bude to deska. Bude to soubor skladeb z mé autorské tvorby. Pracuji na desce s Igorem Ochepovskym a tvoříme to celé společně. Jde o skladby, které vyjadřují mé nostalgické stavy, ale také jsou vzpomínkou na lidi a jejich duše, které jsou na druhém břehu," popsala Ilona pro ŽivotvČesku.cz, že půjde o velmi emotivní dílo, které pokřtí na svém narozeninovém koncertě 2. října v Praze.

Oblíbená zpěvačka zároveň podotkla, že letos se její fanouš. října na svém nci nedočkají koncertní šňůry, a to zejména kvůli nejistotě z vládních opatření v souvislosti s šířením koronaviru. "Je to taková nejistota. O to více teď pracuji na skladbách a je dost možné, že v dalším roce si to vynahradíme," dodala Ilona s přáním, aby se situace v Česku stabilizovala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.