Zpěvačka Lucie Bílá pomáhá dobré věci. Nemocné Dominice předala invalidní vozík. Rodina poslala hezký vzkaz

Lucie Bílá má srdce na pravém místě
Lucie Bílá má srdce na pravém místě
Foto: nextfoto.cz

Lucie Bílá (54) je přední česká zpěvačka, která měla vždycky velmi blízký vztah k dobročinné činnosti a pomoci potřebným. Díky svému entuziasmu a empatii už pomohla mnoha lidem a i nadále se v době koronaviru naplno věnuje tomu, aby vnesla radost do života těm, ke kterým osud nebyl dvakrát přívětivý.

Lucie Bílá patří mezi úspěšné hudební umělce, kteří i přes svoji slávu zůstávají srdečnými a obyčejnými lidmi. Již v minulosti se velmi aktivně účastnila benefičních koncertů a snažila se pomáhat tam, kde to jen šlo. Sama dříve přiznala, že by ráda vyhověla všem, kteří by si to zasloužili, ale i přes všechnu její snahu a vliv to bohužel není možné. Ale i malý zázrak může být tím velkým. V rámci svých oficiálních stránek založila obchod s různými dárky a šperky, jejichž koupí přispívá na pomoc druhým.

"Jsem moc ráda, že mohu i v této době předat jeden z dalších invalidních vozíků... Tentokrát putoval do Jihlavy za Dominikou a mě jen mrzí, že jsem ho nemohla předat osobně," okomentovala Lucie Bílá svůj příspěvek na oficiálním instagramovém profilu.

Rodina na její krásné gesto zareagovala v podstatě hned. "Milá Lucinko, my bychom vám chtěli moc poděkovat i za Dominiku, za ten krásný vozíček a budeme se moc těšit, až se situace zlepší a uvidíme se osobně. Děkujeme," vzkázala alespoň přes video. Osobně se nemohla setkat se zpěvačkou právě kvůli současné situaci, kdy Česko zažívá druhou vlnu epidemie koronaviru.

V druhé polovině roku 2016 se mu po zdravotní stránce významně změnil život. Charismatický...

Zavřít reklamu