Zpěvačka Lucie Bílá pomáhá dobré věci. Nemocné Dominice předala invalidní vozík. Rodina poslala hezký vzkaz

Lucie Bílá má srdce na pravém místě
Lucie Bílá má srdce na pravém místě
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2020

Lucie Bílá (54) je přední česká zpěvačka, která měla vždycky velmi blízký vztah k dobročinné činnosti a pomoci potřebným. Díky svému entuziasmu a empatii už pomohla mnoha lidem a i nadále se v době koronaviru naplno věnuje tomu, aby vnesla radost do života těm, ke kterým osud nebyl dvakrát přívětivý.

Lucie Bílá patří mezi úspěšné hudební umělce, kteří i přes svoji slávu zůstávají srdečnými a obyčejnými lidmi. Již v minulosti se velmi aktivně účastnila benefičních koncertů a snažila se pomáhat tam, kde to jen šlo. Sama dříve přiznala, že by ráda vyhověla všem, kteří by si to zasloužili, ale i přes všechnu její snahu a vliv to bohužel není možné. Ale i malý zázrak může být tím velkým. V rámci svých oficiálních stránek založila obchod s různými dárky a šperky, jejichž koupí přispívá na pomoc druhým.

"Jsem moc ráda, že mohu i v této době předat jeden z dalších invalidních vozíků... Tentokrát putoval do Jihlavy za Dominikou a mě jen mrzí, že jsem ho nemohla předat osobně," okomentovala Lucie Bílá svůj příspěvek na oficiálním instagramovém profilu.

Rodina na její krásné gesto zareagovala v podstatě hned. "Milá Lucinko, my bychom vám chtěli moc poděkovat i za Dominiku, za ten krásný vozíček a budeme se moc těšit, až se situace zlepší a uvidíme se osobně. Děkujeme," vzkázala alespoň přes video. Osobně se nemohla setkat se zpěvačkou právě kvůli současné situaci, kdy Česko zažívá druhou vlnu epidemie koronaviru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.