Zpěvačka Natálie Grossová dosáhne plnoletosti. Kolega Bohuš Matuš promluvil o jejím talentu

Natálie a Bohuš společně vystupují
Natálie a Bohuš společně vystupují
Foto: Archiv Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 9. 2020

Muzikálová herečka a zpěvačka Natálie Grossová oslaví 28. září své 18. narozeniny. Očekává se pompézní oslava, na které nebudou chybět slavné tváře. Mezi nimi i zpěvák Bohuš Matuš (47), který s Natálií často vystupuje. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, co si myslí o jejím zpěvu.

Znají se řadu let a spojuje je pěvecká práce. Potkali se několikrát nejen na muzikálových prknech, teď společně vystupují i v různých koutech České republiky. Natálie Grossová po víkendu bude plnoletá a její kolega a kamarád Bohuš Matuš o jejím pěveckém nadání promluvil.

"Natálka bude mít v pondělí narozeniny a já ji moc přeju, aby byla zdravá a pořád zpívala jako doposud, protože má obrovský talent. A jsem velmi rád, že s ní mohu vystupovat na koncertech seskupení 4 Tenoři, kde jsme pravidelnými hosty a objíždíme velké sály v České republice," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který se zanedlouho stane pyšným otcem. Jeho partnerka, sedmnáctiletá Lucie mu zanedlouho přivede na svět dceru, na kterou se společně těší.

Bohuš má řadu nasmlouvaných koncertů a společná vystoupení s Natálií si velmi užívá.

"Natálka je neskutečný jev. Zpívá podle mě na svůj věk nejlépe ze všech muzikálových zpěvaček. Je radost sledovat takový talent a moc jí fandím. Myslím, že za pár let to bude velká zpěvačka," dodal pro ŽivotvČesku.cz o mladé Natálii respektovaný zpěvák Bohuš Matuš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.