Zpěvačka Natálka Grossová je už půl roku zamilovaná. Svou lásku vyvedla do soukromého bytu

Natálka se svým partnerem Danielem
Natálka se svým partnerem Danielem
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 12. 2020

Před více než půl rokem oznámila rozchod s první láskou, teď už si chce své soukromí víc střežit. Přesto Natálie Grossová (18) se pochlubila partnerem, kterým je sympatický operní zpěvák Daniel Matoušek, s nímž tvoří pár zhruba půl roku. Oba se zúčastnili velmi netradiční pěvecké akce. "Moc jim to slušelo a oba jsou velmi talentovaní," řekl pro ŽivotvČesku.cz producent Martin France (51), který akci pořádal.

Mladá zpěvačka a dcera podnikatelky Šárky Grossové (51) se zúčastnila akce Vánoční zpívání z balkonu, která v sobotu proběhla v jednom z pražských bytů na pražském Bohdalci, který patří známému producentovi a zpěvákovi Martinu France (51).

Skutečně jde o zpívání na balkoně bytu na sídlišti v podání známých umělců. "Natálka zpívala sama a byla vynikající. Přišla v doprovodu svého partnera, který jí během jejího vystoupení byl velkou oporou. Moc jim to společně slušelo a pří té příležitosti jsme spolu zavzpomínali na skutečnost, že když byla malá a její sestra Denisa také, tak jsem jim občas dělal chůvu," prozradil pro ŽivotvČesku.cz France s tím, že příští rok při stejné akci vystoupí společně Natálie s Danielem v duetové skladbě.

Do bytu ke známému producentovi přišla řada osobností. Kromě zmíněné Natálky Grossové třeba i Bohuš Matuš či Markéta Zehrerová a Milan Šatník.

"Kvůli vládním opatřením nemůžeme pracovat a vystupovat. A zpívání z balkonu je příjemná akce, kterou Martin vymyslel a hrozně jsme si to všichni užili," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který na balkoně vybaveném reprobednou vysekl několik svých skvělých hitů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.