Zpěvák Bohuš Matuš se přestěhoval. Ukázal, jak s partnerkou žijí ve 3+1 v paneláku

Zpěvák Bohuš Matuš v pronajatém bytě v Bohnicích
Zpěvák Bohuš Matuš v pronajatém bytě v Bohnicích
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2020

Už brzy se Bohuš Matuš (47) stane poprvé tatínkem. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucie mu prvního společného potomka přivede na svět koncem roku. Začátkem měsíce se partneři přestěhovali do většího bytu o velikosti 3+1 do pražských Bohnic. "V malém bytě s miminkem by to nešlo," prozradil pro ŽivotvČesku.cz důvody změny bydliště.

Bohuš s partnerkou se nepřestěhovali ale daleko od původního místa. Lokalita na Praze 8 je stejná.

"V Bohnicích se nám to moc líbí, proto jsme nechtěli do jiné lokality. Je tu zeleň, školka, obchodní centrum, pošta, prostě všechno," upřesnil zpěvák pro ŽivotvČesku.cz, že v novém, větším bytě jsou oba partneři spokojeni a těší se, až přivítají vysněnou dceru.

Bohuš Matuš se pochlubil, jak to u nich vypadá. O svou těhotnou partnerku se neustále stará, aby měla potřebný komfort. Proto je často u plotny a vaří skvělé pokrmy. Pochvaluje si i to, že až se mu narodí dcera, bude mít i svůj pokoj.

"Ještě nemáme byt kompletně vybavený. Objednali jsme řadu věcí, které nám teprve přivezou. Teď se teprve zabydlujeme, ale v novém se nám moc líbí," dodal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák a ukázal, jak se partnerům v novém bytě žije.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.