Zpěvák Bohuš Matuš se přestěhoval. Ukázal, jak s partnerkou žijí ve 3+1 v paneláku

Bohuš si úklid v novém bytě užívá
Bohuš si úklid v novém bytě užívá
Foto: ŽivotvČesku.cz

Už brzy se Bohuš Matuš (47) stane poprvé tatínkem. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucie mu prvního společného potomka přivede na svět koncem roku. Začátkem měsíce se partneři přestěhovali do většího bytu o velikosti 3+1 do pražských Bohnic. "V malém bytě s miminkem by to nešlo," prozradil pro ŽivotvČesku.cz důvody změny bydliště.

Bohuš s partnerkou se nepřestěhovali ale daleko od původního místa. Lokalita na Praze 8 je stejná.

"V Bohnicích se nám to moc líbí, proto jsme nechtěli do jiné lokality. Je tu zeleň, školka, obchodní centrum, pošta, prostě všechno," upřesnil zpěvák pro ŽivotvČesku.cz, že v novém, větším bytě jsou oba partneři spokojeni a těší se, až přivítají vysněnou dceru.

Bohuš Matuš se pochlubil, jak to u nich vypadá. O svou těhotnou partnerku se neustále stará, aby měla potřebný komfort. Proto je často u plotny a vaří skvělé pokrmy. Pochvaluje si i to, že až se mu narodí dcera, bude mít i svůj pokoj.

"Ještě nemáme byt kompletně vybavený. Objednali jsme řadu věcí, které nám teprve přivezou. Teď se teprve zabydlujeme, ale v novém se nám moc líbí," dodal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák a ukázal, jak se partnerům v novém bytě žije.