Zpěvák Bohuš Matuš se stal otcem. Narodila se mu dcera. Dostala jméno latinského původu

Bohuš Matuš a jeho partnerka.
Bohuš Matuš a jeho partnerka.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 12. 2020

Zpěvák Bohuš Matuš (47) se stal poprvé otcem. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucinka mu v neděli v pozdních večerních hodinách porodila krásnou dceru, která dostala rozkošné jméno Natálka.

Začátkem října se partneři přestěhovali do většího bytu o velikosti 3+1 do pražských Bohnic, kde vybudovali dceři krásný pokojíček. "Pokojíček pro dceru máme kompletně zařízený, takže se těšíme, až budeme tři," prozradil před časem Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz, který u narození miminka byl přítomen.

"Partnerka si to přeje a já jí tohle určitě splním, ale přiznám se, že na jednu stranu těším, na druhou jsem nervózníAle všechny věci máme připravené, sbalené, abychom nic nepodcenili, až to přijde," upřesnil před víkendem. V neděli už ale vyrazili do porodnice.

Dcera se Matušovi narodila v neděli ve 22:47 a vážila téměř čtyři kilogramy.

Význam jména Natálie:

Ženské křestní jméno Natálie má latinský původ. Vyvinulo se z latinského výrazu »dies natalis«, který se překládá jako »rodný den«, »narozeniny« a užívá se především pro označení Vánoc, tedy rodného dne Krista. Jméno Natálie (také Natalia) původně dostávaly dívky narozené na Vánoce.

Je mezi nimi takřka třicetiletý věkový rozdíl, ale oni jsou šťastní. Navíc na začátku minu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu