Zpěvák Bohuš Matuš se stal otcem. Narodila se mu dcera. Dostala jméno latinského původu

Bohuš Matuš a jeho partnerka.
Bohuš Matuš a jeho partnerka.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 12. 2020

Zpěvák Bohuš Matuš (47) se stal poprvé otcem. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucinka mu v neděli v pozdních večerních hodinách porodila krásnou dceru, která dostala rozkošné jméno Natálka.

Začátkem října se partneři přestěhovali do většího bytu o velikosti 3+1 do pražských Bohnic, kde vybudovali dceři krásný pokojíček. "Pokojíček pro dceru máme kompletně zařízený, takže se těšíme, až budeme tři," prozradil před časem Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz, který u narození miminka byl přítomen.

"Partnerka si to přeje a já jí tohle určitě splním, ale přiznám se, že na jednu stranu těším, na druhou jsem nervózníAle všechny věci máme připravené, sbalené, abychom nic nepodcenili, až to přijde," upřesnil před víkendem. V neděli už ale vyrazili do porodnice.

Dcera se Matušovi narodila v neděli ve 22:47 a vážila téměř čtyři kilogramy.

Význam jména Natálie:

Ženské křestní jméno Natálie má latinský původ. Vyvinulo se z latinského výrazu »dies natalis«, který se překládá jako »rodný den«, »narozeniny« a užívá se především pro označení Vánoc, tedy rodného dne Krista. Jméno Natálie (také Natalia) původně dostávaly dívky narozené na Vánoce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.