Zpěvák Martin Schreiner zabodoval v show plné kostýmů. Nejlepší je, že to nebereme jako soutěž, prozradil

Zpěvák Martin Schreiner
Zpěvák Martin Schreiner
Foto: showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 11. 2020

Martin Schreiner (22), talentovaný zpěvák a bronzový finalista úspěšné pěvecké soutěže, má jasné představy o tom, čeho by chtěl v budoucnu dosáhnout. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, co je jeho přáním nebo také to, komu fandí v show plné kostýmů, kde sám jako jeden ze soutěžících známých tváří podává hvězdné výkony.

Bronzový finalista letošní SuperStar prokazoval v soutěži obrovský pěvecký talent a nejinak tomu je v rámci populární show Tvoje tvář má známý hlas, kde patří mezi skupinu celebrit, které se každý týden »transformují« do podoby slavných osobností. V minulé desáté epizodě se stal zaslouženě vítězem a jeho podání hitu Recovery britského zpěváka Jamese Arthura (32) bylo zážitkem, ze kterého mrazilo. Co by si přál do budoucna? "Přál bych si, abychom se měli všichni co nejlépe a abychom byli zdraví, jak jen to jde. To bych si přál opravdu nejvíc," řekl Martin Schreiner pro ŽivotvČesku.cz.

V pracovní oblasti se mu daří, ale přeci jenom má ještě další sny, kterých by chtěl dosáhnout v rámci své hudební kariéry. "Do budoucna bych si přál sestavit skvělou kapelu, jezdit s ní na turné a bavit lidi. Zpívat jen pro ně a být tím, kdo jim vytvoří úsměv na rtech," přiznal oblíbený zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

V televizní show Tvoje tvář má známý hlas se seznámil s kolegy z branže a společně tvoří dobrou partu. Komu z nich fandí a má svého favorita, kterému by přál vítězství? "Fandím nám všem. Jsme tam skvělá banda. Máme tým naprosto úžasných maskérů, vlásenkářů, rekvizitářů, zvukařů, osvětlovačů, asistentů, dramaturgů a produkčních. Těch lidí, kteří show tvoří je opravdu hodně, jen nejsou vidět. A se soutěžícími si to všichni přejeme navzájem. Vůbec nejlepší na tom je, že to nebereme jako soutěž, ale užíváme si to, že můžeme být spolu a dělat, co nás baví. A také si navzájem pomáhat," promluvil Martin Schreiner pro ŽivotvČesku.cz o účasti v populární show vysílané na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.