Zpěvák Martin Schreiner zabodoval v show plné kostýmů. Nejlepší je, že to nebereme jako soutěž, prozradil

Martin Schreiner by si přál mít kapelu, se kterou by koncertoval
Martin Schreiner by si přál mít kapelu, se kterou by koncertoval
Foto: showpix.cz

Martin Schreiner (22), talentovaný zpěvák a bronzový finalista úspěšné pěvecké soutěže, má jasné představy o tom, čeho by chtěl v budoucnu dosáhnout. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, co je jeho přáním nebo také to, komu fandí v show plné kostýmů, kde sám jako jeden ze soutěžících známých tváří podává hvězdné výkony.

Bronzový finalista letošní SuperStar prokazoval v soutěži obrovský pěvecký talent a nejinak tomu je v rámci populární show Tvoje tvář má známý hlas, kde patří mezi skupinu celebrit, které se každý týden »transformují« do podoby slavných osobností. V minulé desáté epizodě se stal zaslouženě vítězem a jeho podání hitu Recovery britského zpěváka Jamese Arthura (32) bylo zážitkem, ze kterého mrazilo. Co by si přál do budoucna? "Přál bych si, abychom se měli všichni co nejlépe a abychom byli zdraví, jak jen to jde. To bych si přál opravdu nejvíc," řekl Martin Schreiner pro ŽivotvČesku.cz.

V pracovní oblasti se mu daří, ale přeci jenom má ještě další sny, kterých by chtěl dosáhnout v rámci své hudební kariéry. "Do budoucna bych si přál sestavit skvělou kapelu, jezdit s ní na turné a bavit lidi. Zpívat jen pro ně a být tím, kdo jim vytvoří úsměv na rtech," přiznal oblíbený zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

V televizní show Tvoje tvář má známý hlas se seznámil s kolegy z branže a společně tvoří dobrou partu. Komu z nich fandí a má svého favorita, kterému by přál vítězství? "Fandím nám všem. Jsme tam skvělá banda. Máme tým naprosto úžasných maskérů, vlásenkářů, rekvizitářů, zvukařů, osvětlovačů, asistentů, dramaturgů a produkčních. Těch lidí, kteří show tvoří je opravdu hodně, jen nejsou vidět. A se soutěžícími si to všichni přejeme navzájem. Vůbec nejlepší na tom je, že to nebereme jako soutěž, ale užíváme si to, že můžeme být spolu a dělat, co nás baví. A také si navzájem pomáhat," promluvil Martin Schreiner pro ŽivotvČesku.cz o účasti v populární show vysílané na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici.

Váha dokáže být pro mnohé velkým stresem a stačí pár kilo nahoře, aby člověka řešilo okolí...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.