Zpěvák Martin Schreiner zavzpomínal na dětství. Tatínek byl přísná ruka, maminka ta hodnější, prozradil

Zpěvák Martin Schreiner
Zpěvák Martin Schreiner
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 10. 2020

Zpěvák Martin Schreiner (22) dosáhl na bronzovou příčku v poslední řadě známé pěvecké soutěže, nicméně aktuálně předvádí úžasné výkony v populární show plné kostýmů na komerční televizní stanici a mimo jiné prokazuje neskutečné hudební nadání a hlas, který mu byl nadělen opravdu od Pána Boha. Není však jenom známá tvář českého showbyznysu, ale především pokorný a normální člověk. Pro ŽivotvČesku.cz zpěvák prozradil, jaké měl dětství, co mu ve škole nešlo nebo jakému jídlu dodnes neodolá.

Martin Schreiner je nadaný zpěvák s hlasem jako zvon. Ale jaký byl jako malý kluk? Na své dětství vzpomíná rád. "Moje dětství bylo krásné. Samozřejmě i místy trnité - jako to má asi většina lidí. Tatínek byl samozřejmě vždycky pevná a přísná ruka, za což mu teď moc děkuju, no a maminka byla vždy ta hodnější - ostatně jako to asi normálně bývá. Nejraději vzpomínám na roky, když jsem chodil na druhý stupeň. Měli jsme velkou bandu kamarádů a hned jak jsme skončili ve škole, běželi jsme se domů jen převléknout a hned za pár minut byl sraz venku. Dělali jsme samé vylomeniny. A když jsem s nimi nebyl zrovna venku, chodil jsem do přeloučské ZUŠ, kde jsem navštěvoval hodiny zpěvu, »dramaťák« a později mě vybrali také do školní kapely. Na tohle období vzpomínám s láskou," řekl zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Bronzový finalista SuperStar ve škole nepatřil zrovna k premiantům třídy a studium ho ani příliš nebavilo. Čas strávený s kamarády byl zkrátka mnohem zajímavější. Sám přiznal i to, které předměty patřily k jeho oblíbeným a jaké hodiny pro něj byly spíš »utrpením«. "Student jsem byl příšerný. Studium mě nikdy nebavilo. Tedy studium toho, o co jsem neměl zájem. Takže když přišla látka, která mě zajímala, byl jsem připravený. Nejvíc mě bavila asi angličtina a takové ty praktické předměty. Naopak jsem nikdy neměl rád matematiku," prozradil Schreiner pro ŽivotvČesku.cz.

Finalistovi populární show Tvoje tvář má známý hlas se podařilo zhubnout více jako třicet kilo a přesto, že se snaží dodržovat jídelníček, jsou jídla, která má hodně rád. "Nejraději mám asi italskou kuchyni. Baví mě pizza, jak se smetanovým základem, tak i rajčatovým. Také si dám rád i českou, thajskou, nebo asijskou kuchyni. V poslední době jsem si hodně oblíbil sushi," řekl Martin Schreiner pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.