Zrzka, blondýna i růžová. Teď opět černovláska. Manželka Vladimíra Růžičky promluvila o experimentech s vlasy

Manželka Vladimíra Růžičky
Manželka Vladimíra Růžičky
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 5. 6. 2021

Bude tomu rok, kdy manželka legendárního hokejového trenéra Vladimíra Růžičky (57) začala s vlasovými experimenty. Nejprve se z ní stala zrzka, později blondýna. Teď se vrátila opět k černé barvě vlasů. "Ke své oblíbené barvě vlasů se vždy vrátím. Ale nepopřu, že ráda experimentuji," svěřila pro ŽivotvČesku.cz pohledná Maruška Růžičková (34), které proměny velmi slušely a ocenil je i manžel.

Když se půvabná Maruška proměnila v zrzku, mnohé napadlo, že by klidně mohla dělat dvojnici herečce Mille Jovovichové, která podobnou barvu vlasů měla v legendárním snímku Pátý element. O pár týdnů později se z ní stala hodně svůdná blondýna, za kterou se otáčely i ženy. A o loňských Vánocích překvapila barvou »pink« - křiklavě růžovou.

Teď se Maruška Růžičková vrátila k černé barvě vlasů, ve které se cítí dobře. "Ke své barvě vlasů se vždy vrátím, jinak jsem ale přírodní blondýna. Ráda experimentuji, ale nakonec dojdu k tomu, že se vrátím k tomu původnímu. Zrzavá byla fajn, ta barva se mi líbila, ale nakonec jsem se stejně rozhodla vrátit k černé, na kterou jsem zvyklá. Jestli budu do budoucna ještě nějak experimentovat, to nedokážu teď říct, ale během lockdownu, potažmo epidemie, jsem si tak zpestřila to těžké období," řekla pro ŽivotvČesku.cz manželka bývalého hokejového útočníka Vladimíra Růžičky, který se netajil tím, že manželce proměny sluší. A pochválil je.

"Líbí se mi to. Myslím, že změna je život. A já svou manželku rozhodně podporuji v tom, že o sebe pečuje, ať jde třeba o změnu barvy. Ale víc než můj názor je důležité, že se jí to líbí," okomentoval před časem krátce pro ŽivotvČesku.cz Vladimír Růžička.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.