Ztratila své typické rysy. Martina Balogová po delší době ve společnosti, řekla, čím se živí

Zpěvačka Martina Balogová
Zpěvačka Martina Balogová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2021

Finalistka populární pěvecké soutěže, ve které se hledají talentovaní lidé se zlatem v hrdle, se vrací naplno ke zpěvu. Martina Balogová (42) se představila publiku v Praze a posluchači se shodli, že její hlas kouzlo rozhodně neztrácí. "Mám za sebou první vystoupení po restrikcích spojených s koronavirem. Dostala jsem i další nabídky a nyní se to rozjede," řekla zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

V roce 2004 upoutala pozornost výrazným hlasem v soutěži SuperStar. Na celkové prvenství nedosáhla, získala si ale řadu fanoušků, kteří jsou vždy rádi, když svůj talent předvede na veřejnosti. Po řadě životních i pracovních peripetií, kdy pracovala i jako pokojská, se vrací naplno ke zpěvu.

"Mám za sebou první vystoupení po restrikcích spojených s koronavirem. Dostala jsem i další nabídky a nyní se to rozjede," řekla pozitivně naladěná zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz. Při vystoupení upoutal nejen její skvostný hlas, ale také výrazné líčení. Martina Balogová prošla velkou fyzickou i duševní proměnou.

"Vdaná ještě nejsem, ale pořád nám to klape, zažívám nyní hodně šťastné období," přiznala Martina Balogová s tím, že přítele Františka si rozhodně ještě nechá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.