Zub času se do něj pomalu zakusuje. Ben Stiller prozradil, co je opravdu v životě důležité

Herec Ben Stiller
Herec Ben Stiller
Foto: Showpix.cz
Publikováno: 21. 2. 2021

Známý a velmi oblíbený komediální herec Ben Stiller (55) se musel téměř před rokem vyrovnat se ztrátou milovaného tatínka. Až po jeho odchodu si začal uvědomovat, jak moc se mu s přibývajícím věkem začíná podobat, obzvláště pak v přístupu k dětem. Promluvil také o tom, co je opravdu v životě důležité.

Ben Stiller se proslavil v komediích, ve kterých často hrál smolaře. Fotr je lotr, Zoolander, Noc v muzeu a další filmy jsou ty, díky kterým se stal hvězdou. Není hollywoodským miláčkem a nikdy nebyl ani idolem žen, ale vždy dokázal diváky rozesmát.

Když Stiller jako herec začínal, byl to hnědovlasý mladík s širokým úsměvem a hlubokým modrým pohledem. Dnes jeho obličej zdobí vrásky a úsměvy po smrti tatínka už tak často nerozdává, víc než vzhled ho ale trápí, že jeho děti rostou a i to nejmladší brzy definitivně vyletí z hnízda.

Benův otec, Jerry Stiller, byl rovněž hercem a podoba mezi těmito dvěma je nepřehlédnutelná. Poslední dobou ale začala být i povahová. "Stárnutí nečekáte a jednoho dne prostě přijde. Děti mi nastavují zrcadlo, abych to viděl, ale za chvíli také doma nebudou,“ řekl herec v rozhovoru pro web Yahoo! Entertainment.

S dcerou, středoškolačkou ubytovanou na internátu, je Ben v kontaktu telefonicky a došlo mu, že se začíná chovat přesně jako otec. "Loučil jsem se s ní a řekl jsem jí, že ji táta miluje. To je přesně to, co můj táta říkával mně. Myslím, že se v něj pomalu měním,“ přiznal stárnoucí Ben Stiller.

Nad věkem ani vzhledem či kariérou se Ben Stiller aktuálně nezamýšlí, podle něj jsou důležité jiné věci. "Nezáleží na tom, co máte nebo nemáte. Buď jste šťastný člověk nebo nejste šťastný člověk. A všichni víme, co z těch dvou možností je lepší,“ doplnil oblíbený komediální herec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu