Zvládla nejmladšího tanečníka, teď ji čeká pravý opak. Pavel Trávníček očima zkušené profesionálky

Herec Pavel Trávníček
Herec Pavel Trávníček
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2021

Půvabná a vždy energií nabitá tanečnice Veronika Lálová (29) se vůbec nebojí, že by nezvládla ukočírovat temperament herce Pavla Trávníčka (70), s nímž vytvoří dvojici v televizní taneční show. "Ráda bych, aby naše tance byly elegantní a divákům se líbily," řekla Veronika Lálová pro ŽivotvČesku.cz.

Na podzim diváci budou moci sledovat taneční výkony Pavla Trávníčka, kterého v soutěži populárních osobností povede zkušená tanečnice Veronika Lálová. Ta v roce 2016 dokázala na vítězství nachystat tehdy osmnáctiletého herce Zdeňka Piškulu. V nové řadě taneční show ji čeká zástupce opačného generačního pólu.

"Myslím, že to letos bude velká výzva. Tančila jsem již s nejmladší VIP osobností, tentokrát mám tu nejstarší. Ráda bych, aby naše tance byly elegantní a divákům se líbily," popsala své přání pro ŽivotvČesku.cz okouzlující tanečnice.

"Nejsložitější je vytvořit super sestavu a show, aby to vypadalo jako celek opravdu dobře. Pro VIP osobnosti jsou nejtěžší vždy začátky, než se naučí ten nutný základ. Když toto zvládnou, tak pak se na to nabaluje další a další pokrok," řekla Veronika Lálová pro ŽivotvČesku.cz ještě předtím, než věděla, že vytvoří dvojici právě s Pavlem Trávníčkem. Ten má ale za sebou řadu rolí, kdy musel předvést taneční průpravu a tance se rozhodně nebojí.

"Moc se mu do toho nechtělo, víceméně jsem ho přemluvila. Myslím si, že jak se dlouho nic nedělo a třeba divadlo v podstatě rok stálo, tak bude mít alespoň hezkou aktivitu. Jsem za to velmi ráda, samozřejmě výběr hostů je také pestrý. S naším synem Maxmiliánem mu budeme fandit a chceme trénovat. Podle mě je Pavel skvělý tanečník, taky jsme spolu protančili nějakých akcí a plesů. Myslím si, že problém mít nebude. Možná jedině s rychlejšími rytmy, které mohou jít trochu hůř, ale on to nepochybně zvládne," řekla pro ŽivotvČesku.cz Monika Trávníčková, která svému manželovi bude hodně fandit.

Leona Šenková (28) se v roce 2009 proslavila v populární pěvecké soutěži. Dnes je nejen zpěvačkou, ale i sebevědomou ženou, která se kilogramy navíc nenechá ochudit o žádné životní zážitky. Na sociálních sítích sdílela foto v plavkách a ukázala, že v horkých dnech se nikdo za svou postavu stydět nemusí, ať je jakákoliv. "Já jsem byla baculatá od dětství a táhne se to se mnou po celý život. Je potřeba, abychom se brali takoví, jací jsme a cítili se dobře," řekla Leona Šenková pro ŽivotvČesku.cz.

Pro Pavla Trávníčka je důležité, že se zcela zotavil ze zranění, které si způsobil na zahradě. Výron kotníku může lidem ve vyšším věku přinést řadu navazujících problémů. "Zranění měl před více než měsícem, šlo jen o výron kotníku, vše už je v pořádku a StarDance stihne. Pevně věřím, že vše zvládne, manžel se udržuje v kondici. Je to velmi aktivní člověk, nebude mít s tancem problémy," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz hercova manželka Monika s tím, že přípravě na náročné taneční večery už nic nebrání.

"StarDance je opravdu obtížný projekt fyzicky a hlavně psychicky. Je to náročná show, ale krásná - máte pak radost z výsledků, z reakcí diváků… Radost nakonec vždy přebije vše ostatní," vzkázala před náročnou pracovní etapou Veronika Lálová s tím, že pozitiva vždy převáží nad negativy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.