Reklama:

10 kilo mám navíc kvůli opatřením, říká David Šín, který vyhrál 10 milionů. Promluvil o krachu

Takhle dnes vypadá David Šín
Takhle dnes vypadá David Šín
Foto: se souhlasem Davida Šína.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 3. 2021

V roce 2005, když nejsledovanější tuzemská televizní stanice uvedla reality show Big Brother, usedaly pravidelně k televizní obrazovce miliony diváků. Nakonec ji ovládl David Šín přezdívaný pro svou svalnatou postavu Shrek. Dnes je spolumajitel fitness centra a na současných opatřeních nenechá nit suchou. "Co se děje, je likvidace sportu. Všechna fitness centra trpí, některá jsou před krachem. Sám osobně jsem kvůli opatřením přibral a nemohu cvičit," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický svalnatec.

Reklama:

Na konci soutěže si David Šín si odnesl výhru v podobě astronomických 10 milionů korun. Redakci ŽivotvČesku.cz prozradil, jak dnes žije. A jak mu vládní restrikce zasáhly do života.

Reklama:

"Je to už dlouhé. Nemůžeme mít otevřené fitko jako všichni a nikdo neví, co bude dál. Je to likvidace celého řetězce, tedy dopad to nemá jen na provozovatele fitness center, kteří jsou před krachem, samotné klienty, ale i dodavatele a také personál. A nejhorší je, že nikdo neví, kdy to skončí," popsal útrapy David Šín s tím, že opatření se podepsala i na jeho postavě.

"Aktuálně tedy držím dietu, ale deset kilogramů jsem nabral, protože nejde pořádně cvičit. Smutné na tom je, že právě fitness centra pomáhají lidem budovat nejen imunitu, kondici, ale i posilovat psychiku a musí být uzavřena," dodal pro ŽivotvČesku.cz milionář ze známé reality show.

Odvětví fitness je podle České komory fitness kvůli protiepidemickým restrikcím vlády téměř pět měsíců prakticky paralyzováno a nemůže poskytovat služby. Řada mezinárodních studií podle ní paradoxně dokazuje, že při dodržení přísných hygienických a bezpečnostních opatření, je obor bezpečný. Míru rizika podle komory určuje chování každého jednotlivce, provozovatele fitness i klientů.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: