12 let práce s manželkou na Prostřenu. Václav Vydra popsal, který díl ho nejvíce pobavil

Herci Václav Vydra a Jana Boušková
Herci Václav Vydra a Jana Boušková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 10. 2021

Hlasy, které diváci slýchají v oblíbené kulinářské show na druhé nejsledovanější tuzemské komerční stanici, patří Václavu Vydrovi (65) a jeho manželce Janě Bouškové (67). Na pořadu pracují již dlouhých dvanáct let. "Kupodivu se pořád ve vysílání objevuje něco nového, takže mě vždycky některý účastník překvapí," řekl Václav Vydra pro ŽivotvČesku.cz, že mu práce na pořadu Prostřeno! stále nezevšedněla.

"Úplně nejvíc na mě asi zapůsobila ta Kazmova manipulace, ten pán se slepicí a rakví," řekl Václav Vydra pro ŽivotvČesku.cz se smíchem. "Ale obecně je ten pořad zvláštních věcí plný, což bude tím, jací účastníci se tam hlásí. Svým způsobem obdivuji ochotu se zúčastnit a ukázat něco ze sebe. Je to taková zajímavá sonda do životů všelijakých lidí, protože ukazují, jací jsou, a nejspíš si to ani neuvědomují. Myslím, že právě tohle na tom diváky nejvíc baví," upřesnil svůj pohled na kulinářskou show pro amatérské kuchaře herec pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka Jana Fabiánová (42), která je dcerou Nadi Urbánkové (82), přišla s obviněním, že ji v minulosti přímo ve své ordinaci sexuálně napadl lékař Jan Cimický (73). Fabiánové se dotklo, že muž, který je podle ní sexuálním predátorem, dostal vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana (77). Proto údajně po letech šla se svým tvrzením na veřejnost. "Proti tak záludnému obvinění je nemožné se bránit," napsal do redakce ŽivotvČesku.cz psychiatr s tím, že obvinění je nesmysl.

"Musím říct, že mi to něco dalo i z profesního hlediska. Jestli jsem se tam něco naučil, tak rozhodně větší pohotovosti při čtení komentářů. Člověk nikdy neví, co se při natáčení přihodí," popsal pro ŽivotvČesku.cz Václav Vydra a dodal: "A potom je na tom také skvělé, že ve studiu sedíme s mou manželkou a pracujeme na tom spolu. Díky tomu spolu prožijeme další čas, což je občas, vzhledem k tomu, že býváme vytížení, docela náročné."

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu