150 dnů bez alkoholu. Xindl X výrazně zhubnul. Pochlubil se snímkem, kde je zcela k nepoznání

Showpix
Hudebník Xindl X
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 31. 5. 2021

Hudebník Xindl X (41), pravým jménem Ondřej Ládek, prošel v posledních měsících dechberoucí proměnou. Na sociální síti se pochlubil, že dokázal zhubnout 20 kilogramů nadbytečné váhy. Velký podíl na tom má fakt, že zcela přestal konzumovat alkoholické nápoje. Sám na sebe si navíc připravil zkoušku ohněm - čeká ho koncertní turné, které se bude téměř celé odehrávat na vinicích a bude ho muset zvládnout bez jediné sklenky vína.

Xindl X zřejmě nikdy nebyl v lepší formě než dnes. Přestože se v minulosti účastnil televizní taneční soutěže, která byla po fyzické stránce náročná, nyní vypadá nejlépe za posledních několik let. Nadbytečné kilogramy zmizely a hudebník má nyní vypracovanou postavu, chlubit se může i bicepsy.

Znatelný úbytek váhy hudebníkovi fanoušci chválí, on sám jako známá osobnost navíc může být mnohým inspirací. Jeho hubnoucí proces značně ovlivnilo i to, že zcela přestal pít alkohol. V tom hodlá i nadále pokračovat a formu si tak za pomoci pohybu i udrží.

"Dneska slavím 150 dnů bez alkoholu! Za tu dobu v nohách 1350 km a 20 kg dole! Děkuju moc za podporu, kterou mi během té doby posíláte," napsal Xindl X na svůj profil na Instagramu k fotografii, na které je vidět, že prošel skutečně dechberoucí proměnou.

Nyní oblíbeného muzikanta čeká ještě velký test jeho vůle, který sám na sebe připravil. "Už za měsíc a půl mě čeká opravdová zkouška ohněm - koncertní turné, které se paradoxně skoro celé odehrává na vinicích. Bez skleničky na podiu to bude teda nezvyk, ale věřím, že zvládnete pít i za mě a že si to spolu skvěle užijeme," doplnil štíhlý Xindl X.

Červen je v našich zeměpisných šířkách považován za takzvané klimatické léto. To znamená, že vlivem poměrně velké výšky Slunce nad obzorem a dlouhé době svitu je červen nejslunnějším měsícem v roce. Letošní červen meteorologové očekávají bez výraznějších extrémů. "Žádné extrémy počasí, jako v posledních dvou letech, v červnu neočekáváme," řekla pro ŽivotvČesku.cz meteoroložka Dagmar Honsová.

Herečka Roseanne Barrová (69), která je nejlépe známá ze sitcomu Roseanne, byla celý život...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu