30 kilogramů má dole a dnes je skoro jako proutek. Na jídlo si musím pořád dávat pozor, říká Rebel Wilsonová

Herečka Rebel Wilson
Herečka Rebel Wilson
Foto: Profimedia.cz

Rebel Wilsonová (42) se proslavila jako komediální herečka, do hollywoodských výšin ji vynesl snímek Ladíme!, kde ztvárnila postavu přezdívanou Tlustá Amy. Právě kombinace jejího smyslu pro humor a nadváhy jí přinášela nejvíce pracovních nabídek, ale před více než rokem se rozhodla, že zdraví má přednost před kariérou. Začala proto cvičit, zdravě jíst a dnes má záviděníhodnou formu. Shodila téměř 30 kilogramů a nezastavuje.

Na začátku roku 2020 Rebel Wilsonová prohlásila, že se vydává na cestu hubnutí a sama sobě vyhlašuje rok zdraví. Do té doby měla silnou nadváhu, ale nepatřila k ženám, které by se kilogramy navíc trápily, naopak si z nich během herecké kariéry udělala přednost.

Rebel se proslavila v roli Tlusté Amy ve filmu Ladíme! a v několika z jejích snímků byla její nadváha zmiňována, mnohokrát do nich právě kvůli ní byla i obsazena. Rozhodla se ale, že zdraví je pro ni přednější než pracovní nabídky a do hubnutí se pořádně opřela.

Klíčem k hubnutí je u Wilsonové pravidelný pohyb ve formě chůze, denně nachodí velký počet kilometrů a navštěvuje posilovnu. Váha ukazuje, že shodila už téměř 30 kilogramů. "Nikdy jsem neměla malé sebevědomí a není to tak, že bych teď byla sebevědomější. Jen jsem si uvědomila, že velké velikosti mi neslušely tolik, jak jsem si myslela," uvedla herečka pro web Prevention.com.

Pro Rebel není cílem ploché bříško, mnohem větší vůli k pokračování ve zdravém životním stylu jí dodává pocit lehkosti a úleva, jakou tím přináší svému tělu. Musí si ale stále dávat pozor na problém, který její přibírání odstartoval. "Trpěla jsem emočním přejídáním. To není něco, co zmizí, musím to mít pod kontrolou," vysvětlila herečka, která si nedávno prošla rozchodem.

Po své proměně si Rebel Wilsonová všimla, že k ní jsou najednou lidé milejší. "Co jsem zhubla, tak mi leckdo nabídne, že mi ponese nákup, nebo mi podrží dveře při vstupu do budovy či auta. Když jsem byla velká, moc lidí mi tolik pozornosti nevěnovalo," připustila komička, která je aktuálně ve své nejlepší životní formě.

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (25) se pustila do práce na své postavě. Představitelka...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.