35 kilogramů mám dole, svěřil se Martin Schreiner. Zpěvák prozradil funkční recept na hubnutí

Martin shodil neuvěřitelných 35 kilogramů
Martin shodil neuvěřitelných 35 kilogramů
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2020

Martin Schreiner (22) není na poli české hudební scény žádným nováčkem. Zpěvák má za sebou řadu úspěchů a pracovně se mu daří. V jeho životě se mu podařilo překonat ale i jinou metu, než tu pěveckou. Zapracoval na sobě a zhubnul neuvěřitelných 35 kilo. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak se mu to povedlo.

Být známou tváří s sebou nese vždy určitou pozornost. V případě televizních soutěží se člověk stává středem zájmu v podstatě ze dne na den. Finalistu letošní SuperStar Martina Schreinera k rozhodnutí zhubnout překvapivě nevedlo ani tak okolí jako spíš on sám. "Při nákupu oblečení mi začalo docházet, že něco není úplně v pořádku. V obchodě s běžnými velikostmi jsem už nemohl najít tu svou. I můj vlastní vnitřní pocit už nebyl vůbec dobrý a to bylo pro mě asi poslední varovné znamení," řekl otevřeně pro ŽivotvČesku.cz.

Nakonec se rozhodl na sobě zapracovat a prvním krokem na cestě za vytyčeným cílem, byla změna stravování.

"Hubnutí je obecně náročné. Obzvlášť pro někoho, kdo tak trochu bojuje s vyváženou stravou. To pro mě byla a bude asi ta nejtěžší část. Navíc miluju sladké, což mi to moc neulehčuje," dodal zpěvák, kterému se podařilo z původní váhy shodit neskutečných 35 kilo. 

I když si váhu celkem udržuje, poslední náročné měsíce v době karanténních opatření, se na něm přece jenom podepsaly. "Byl jsem zvyklý pravidelně chodit do fitness, to mě opravdu motivovalo a udržovalo v každodenním režimu. Ale po tom, co se uzavřela, jsem měl velký problém zůstat ve stejném tempu. Nedokázal jsem se příliš dokopat k tomu, abych cvičil doma. Důsledkem je šest kilo nahoře, na kterých teď budu muset zapracovat. Nebudu lhát, rozhodně je to pro mě obtížnější. Jak jednou vypadnete z rytmu, těžko se vrací zpátky. Na druhou stranu, když na sobě vidíte tu proměnu, je to největší psychická pomoc. Spolu s podporou nejbližšího okolí," dodal sympatický zpěvák.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.